Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira hiányzik nekem,...

Annyira hiányzik nekem, találkozzam vele?

Figyelt kérdés

Már több, mint fél éve megismerkedtem egy nálam 20 évvel idősebb férfival.

Nekem már a kezdettől fogva szimpatikus volt, és igazából nem is titkoltam ezt előle.

Kimondani soha nem mondtam ki ezt, de ahogy viszonyultam hozzá, észrevehette.

Szerencsére ez az érzés kölcsönös volt, én is tetszettem neki.

Viszont tudtam, hogy semmi komolyabb nem lehet köztünk, ugyanis házas.

Van két gyereke, ők is már húszon túl vannak.

Igazából ezt sem bántam, de olykor jó volt vele összefutni, beszélgetni.

Már a látványától jobb lett a kedvem, és jó volt az a pár kedves szó tőle, tetszett az érdeklődése.

Aztán 2 hónapja kérdezte, hogy nehéz lesz engem meggyőzni egy találkozóról, mármint hogy csak mi ketten, értitek...

Én azt válaszoltam, hogy igen, nehéz lesz, persze csak kacérkodtam vele.

Azóta még 2x beszélgettünk, mert amúgy ritkán találkozunk, és mind2x eltereltem erről a szót.

Most viszont már 3 hete nem láttam, és hiányzik.

Arra gondoltam, ha legközelebb összefutunk, akkor mondom neki, találkozhatunk kettesben.

Megadnám neki a számom, vagy valami ilyesmi.

Nem is értem, hogy eddig ezek a dolgok hogy maradtak el, hiszen mind a ketten vonzódunk egymáshoz.

Most amúgy is nagyon magam alatt vagyok, jól esne a közelsége.

Mit tanácsoltok?


25/N



2013. júl. 22. 13:48
1 2
 11/18 sumpi ***** válasza:
Én csak azt mondom 32 éves srácként a női mivoltodat ne veszítsd el.Nem mindig kaphagyjuk meg amit szeretnénk.És mérlegelj hogy megéri-e Neked.Nő vagy aki tiszteletet érdemel.
2013. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

5-ös nincs igazad. Pont hogy a kor a lényeg, amin nem lehet változtatni. Elválni meg el lehet.

Itt egy fiatal nő, és az apja korú ember után vágyódik. Oké most jól tartja magát a pasi, de gyerekük nem valószínű hogy lehetne, később már az együtt mutatkozás is gáz lehet, vagy már most is, az apjának néznék, ciki lenne. És más fontos dolgokról, mint szex, hosszú távú tervek még nem is beszéltünk.

Kérdező te meg úgy tudsz ezen túllépni, hogy nem gondolsz rá, nem éled bele magad a semmibe. Belegondolsz hogy te 20 év múlva mit éreznél ha a férjed akarná ezt tenni egy lányotok korú nővel. Kezdj el korban hozzád illőkkel találkozgatni, szórakozni, és nem egy idősebb pasiba kapaszkodni csak azért mert ő az egyetlen akinek bejössz.C

2013. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem ő az egyetlen, akinek bejövök.

Viszont tény, hogy akiknek tetszem, nekem ők nem tetszenek.

2013. júl. 22. 14:57
 14/18 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Későbbiekben lehet probléma a kor, de jelenleg a legfőbb probléma, hogy házas.

Én találkoztam és van is ismerősöm 30 év és pár hónapos korkülönbséggel évekig boldogok voltak és boldogan emlékeznek vissza azokra a csodálatos időkre. DE MINDKETTEN FÜGGETLENEK VOLTAK!

2013. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Valószinű apakomplexusod van. Tarts önvizsgálatot és gondolkozz el ezen!
2013. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egy családot teszel tönkre kislány ha lefeküdsz az "öreggel". Lelkiismeret furdalásod nem lesz, vagy nem is ismered mi az?
2013. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Lelkiismeretfudalásom?

ugyan miért?

Hiszen nem is ismerem a feleségét.

Nem nekem kell, hogy lelkiismeretfurdalásom legyen, úgy érzem.

Ha meg őneki nincs, hát akkor nincs.

2013. júl. 22. 19:47
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Az a nagy büdös helyzet, hogy erkölcsileg egy nagy nulla vagy. Tedd hát, amit jól esik, de aztán majd itt fogsz picsogni, hogy a szemét pasim nem akarja otthagyni a feleségét, pedig ígérgette. Gratulálok neked! Szép életet!
2013. júl. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!