Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy fura kérdés, de a...

Tudom, hogy fura kérdés, de a 2 féle kapcsolat közül melyikben szerette jobban a nőt?

Figyelt kérdés

'A': Ahol a férfi bemutatta a családjának a nőt, részt vett minden családi eseményen,a család barátja lett, viszont soha sem vitte sehova, sosem kedveskedett mással, névnap-szülinap elfelejtgetéssel.


'B': Nem mutatta be a nőt a családjának, nem vett részt semmilyen családi eseményen, de állandó program szervezés volt együtt, nyaralástól kezdve a különféle hétvégi programokig, plusz spontán ajándékok, névnap-szülinapról mindig tisztességesen megemlékezve.


2013. júl. 22. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első,a második nagyrészt külsőség.
2013. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
b
2013. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem.

Az elsőnek csak egy báb akivel lehet a szülők, barátok előtt villogni

A másodiknak meg csak egy élvezet, végül is nem tartja méltónak hogy a család, barát ismerje, mert ezáltal "szoros" kapcsolatról kéne beszélni.

2013. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha még csak pár hónapos a kapcsolat, a B.

Ha már évek óta tart egyik se jó.

2013. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
hacsak ez a két opció van, akkor (az én véleményem szerint) a B-ben. De én nő vagyok, és női aggyal gondolkodom.
2013. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A
2013. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem B.

Az,hogy bemutatja e a családnak szerintem mellékes.

2013. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ennyiből aki ezt megmondja, az kókler.
2013. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az A-ban főleg a család szerette a nőt.
2013. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem sokkal többet jelent ha a párom velem akar időt tölteni, érdekes, értékes programokon részt venni, és nem a családjával kell jópofiznom.

lehet oka van annak, h nem mutat be a rokonságnak. pl. nincs velük jó viszonya, attól tart h nem képviselünk azonos értékrendet és ez inkább ellentéteket szülne mint jó viszonyt.


ez persze személyes vélemény, talán azért mert nem vagyok az a tipikus anyósok kedvence alkat, aki szépen mosolyog mindenre és kiskosztümben magassarkúban viszi le még a szemetet is.

2013. júl. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!