Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy egy gonosz...

Lehetséges hogy egy gonosz emberré váljak?

Figyelt kérdés

Régen kis visszahúzódó gatlasos felénk fiu voltam.

Mostanra azonban lehet a szpochologus is segített, de egyre inkabb bosszút akarok állni azokon akik valamilyen formában nagyon ártottak nekem. Tervezgetem is a bosszút. Ami meg rosszabb, nem sok ember ért meg engem, egyedül vagyok, nincs egy lelkitars. Part sem találok magamnak igy ami egy párra fordítható energia lenne nálam, azt ezekre fordítom. Szeretnek elégtételt venni mindenkin. Egyébként max apám meg anyám van aki normális, meg a testvérem sem az, és a szüleim is egyet értenek abban h nem jó gyerek és nem jó testvér sem.


Egyébként a szakemberekkel a gatlasossagom egyre jobban levetkozom, mar nem vagyok olyan érzékeny, és érzelmileg próbálok visszavágni sokszor.

Most nem mondom hnegy nagyon nagyon gonosz ember vagyok, de sokat változtam. Elképzelhető h hamarosan egy mindenkin atgazolo, kegyetlen gonosz ember legyek?


A kornyezetem tesz egyébként egyre jobban ilyenné.



2013. júl. 18. 20:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Ezel- Bosszu mind halalig... -> nezd vegig es rajossz a bosszu nem minden abba Te is ugyanugy bele gebedsz... Engedd el a "rossz" dolgokat.. Boldogabb lesz az eleted es bevonzod a jot... Akar parkapcsolatot is :) kitartast es engedd el a multat....
2013. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hasonlitok ezelre.

A párkapcsolat pedig eddig sosem jött össze, igy az mar nem is érdekel. Egyre jobban szomjazom a bosszúra, hogy revansot vegyek az összes atkozotton.

2013. júl. 18. 20:43
 3/19 anonim ***** válasza:
Mit mond a pszichológus a bosszúszomjadra? Gondolom szóba került.
2013. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem a bosszúhoz kell erő, hanem a megbocsátáshoz.

Ha nem akarsz egy görény lenni egész életedben, térj át erre a filozófiára, mindenkinek jobb lesz, főleg neked..

2013. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

És csak ugy hagyjam hogy megusszanak mindent és éljek szépen tovább a kis életüket?

Át kell élniük mind azt amit én éveken át.

2013. júl. 18. 20:47
 6/19 anonim ***** válasza:

Személyiségfejlődés szempontjából milyen a jövőképed? Milyen emberré szeretnél válni?


Ha a pszichológusnál nem került ez szóba és nem dolgoztok rajta, akkor nem jó szakembernél vagy.

2013. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyszer mki visszakapja a sorstol nyugi :) ezt elhiheted! Elso voltam
2013. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A bosszú újabb harcot, konfliktust szül és egyre mélyebbre fogsz süllyedni ebben a spirálban. Biztos ezt szeretnéd? Így leélni az életed? Állandó keserűséggel, dühvel?


Dühterápiát nem javasolt a szakember?

2013. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Elmeséled, hogy mik voltak azok az aljasságok, ami miatt bosszút szeretnél állni?
2013. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen voltam, mint te, még a bosszúállást is tervezgettem, de abbahagytam, mert úgy láttam, hogy én még ehhez is béna lennék. Végül elegem lett, és felvettem a "lesz**om-filozófiát". Eleinte tudatosan kellett mondogatni magamnak, ha bármi ért, hogy márpedig nem érdekel, le van ejtve. Mára már magától jön. Nekem lett egy (szinte) tökéletes párkapcsolatom, jól alakul az életem - akik meg bántottak, szépen sorban elkezdték visszakapni a sorstól. Én pedig csak mosolyogva végignézem :)
2013. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!