Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek olyan...

Van itt olyan akinek olyan kapcsolata van, hogy a nő idősebb?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok egy nálam 7 évvel idősebb nőbe de én csak 17 vagyok. Szoktunk találkozni de nem merek hozzá úgy közeledni mert félek, hogy a korom miatt nem kellenék neki. Mondjuk puszit már kaptam tőle, az volt eddig életem legszebb napja. Engem nem zavarna csak ha belegondolok, hogy ő már egy 24 éves felnőtt nő, én meg csak egy 17 éves kisfiú vagyok hozzá képest... elbizonytalanít. Meg nem tudom, hogy a szüleink mit gondolnának de az annyira nem is érdekel. Csak egy kis bíztatásra lenne szükségem!

2013. júl. 17. 09:09
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
65%
A szerelem nem kor függő :) 7 év nem olyan sok! Az én barátnőm 5 évvel idősebb nálam (Ő 25 én 20).... egyedül a gyerek vállalásnál lehetnek problémák ,de az még messze van.... Egyébként ,ha érteségileg passzoltok akkor minden oké ! :)
2013. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
75%
De ne nyomulj túlságosan az mindent elront...
2013. júl. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
38%
első: dehogy van messze,átlag ő 25-30 között akar gyereket...
2013. júl. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy az én szüleim között 9 év van és soha nem volt semmi probléma.... első és második voltam....
2013. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
3. azért a 30 még messze van és végül is ő akkor már 23-lesz (mikor a csaj 30) , ki tudja, lehet hogy már akar majd gyereket.... de 30 fölött is még bőven lehet gyereket szülni....Másrészt nem is minden pár akar gyereket....
2013. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Na igen.. leginkább a gyerek miatt félek mert nem akar "öregen" szülni úghogy gondolom 2-3 éven belül akar. 20 évesen legyek apa? Meg attól is hogya h össze is jönnénk érettebb, nála idősebb srácot keresne.
2013. júl. 17. 09:22
 7/42 anonim ***** válasza:
Most annyi a lényeg ,hogyha tetszik akkor ne túl rámenősen ,de próbálkozz, max. kapsz 1 kosarat ! és akkor ? 1 próbát megér.... a többi mellékes....
2013. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Szerintem ha legközelebb találkozol vele,kérdezz rá van e barátja,ha esetleg van,akkor arra is,hogy jól megvannak e?


Ebből megtudod az esélyeid,mert ő is vágni fogja miért kérdezted.


Aztán ha most még van is barátja,ha nem lesz lehet,hogy gondolkodik majd rajtad és számba vesz.


Legalábbis több ilyen párt ismerek.ahol valahogy így alakult ki a párkapcsolatuk.

2013. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzáteszek nőként mondva,lehet,hogy kissé zavarja a korkülönbség,viszont annál hízelgőbbnek is tartja,hogy egy 17 éves így odavan érte hidd el.
2013. júl. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj egy próbát megér. Én barátnőm vagyis már a volt barátnőm is 5 évvel volt idősebb nálam, és a vicc az hogy először senki nem hitte el hogy idősebb nálam, mert totál 20 évesnek nézett ki velem egy idősnek nézték és páran az ő ismerősei közül engem néztek vagy 26 évesnek.

De nem volt ebből gond, senki nem hurrogott le minket, meg egy haverom is aki nálam 2 évvel idősebb ő most 23 éves és egy 29 éves nővel jár.

Még a 10 év korkülönbség sem sok, nem ciki az ha a nő idősebb nincs evvel semmi probléma, csak sokan akik valahogy a középkorba ragadtak mentálisan legalább is ők lekritizálhatnak, de még az sem jelenthet hátrányt ha magasabb nálad.

Nyugodtan próbálkozz nála, nincs abban semmi.

2013. júl. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!