Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan párt, akiknek...

Ismertek olyan párt, akiknek sikerült együtt kimenniük külföldre dolgozni? Így van rá esély?

Figyelt kérdés

Szeretnék érdeklődni tőletek, hogy ismertek-e olyan párt, akiknek sikerült külföldre menni dolgozni együtt?

A párommal morfondírozunk a kérdésen, de nem nagyon találtam olyan ügynökséget, ahol az írták volna a honlapon, hogy párokat is el tudnak helyezni.

A másik probléma, hogy én csak szavakat tudok angolul, illetve németül is, a páromnak jobban megy az angol.


Előre is köszönöm, hogy megosztjátok velem a tapasztalataitokat.

19/N 25/F



2013. júl. 20. 05:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ismerek. Együtt kimentek, előbb csak a férfinek, később a nőnek is lett munkája. Nem közös a munkahely, olyat tényleg nehéz találni. Anyagilag is jól élnek. Nem orvosok, csak simán vállaltak olyan munkát, amiből megélnek. Angliában élnek, 2 éve. Csak annyi a panaszuk, mindig esik az eső...:)
2013. júl. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen. Negyvenes házaspár, két gyerekkel. A ferfi jol beszéli s nyelvet, dolgozik, a no pedig varr a falvedotol a ruhaig mindent eladasra es mellette nyelvet tanul.
2013. júl. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Apukám unokatesója és neki a pasija kint vannak Angliában és mindketten ugyanabban a szállodában dolgoznak. Már lassan 10 éve vannak kint.


Apukám egyik barátja is kiment, ment utána a felesége és 2 gyereke.


A család egyik barátja németbe ment, elég jól keres és hamarosan a felesége is ki fog hozzá költözni.


Szóval igen, meg lehet oldani és megéri. Én is tervezem nagyon de még tanulok :)

2013. júl. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, de előtte évekig tanulták a nyelvet.
2013. júl. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Barátnőm ment ki.

Előszőr a srác. Kresett szállást, munkát, 2 hónappal utána et ki a barátnőm. 1 hét után neki is volt állása, de mindketted végzett vendéglatósok, több év gyakorlattal. Srác 10 évig volt itthon londiner, a lány csak 2 év felszolgálői gyakorlattal rendelkezett, plusz koktélkészítő tanfolyamot is elvégzett.

Termszetesen indketten beszélnek angolul, egy kicsit németül az egyikük, másikuk spanyolul, de Londonban vannak, úgyh bőven elég az angol.


Másik pár...

Unokatesómék USA-ba mentek, az aktuális bnőjével, emiatt házasodtak, úgy kaptak vízumotz, 5 évig bújkáltak, hogy ne toloncolják ki őket. Feketén dolgoztak addig, itthon kett házuk, stb, de megszerettek kinn, időközben elváltak, hiszen éppen csak 20 évesek voltak, csak a papír miatt házasodtak.

A lány újraférjhez ment kinn, a srácnak is van bnője, hogy elvette-e nem tudom..

Ők minimálisan tudtak angolul, de ez már 13 éve volt kb. Amik a tornyokat összedöntötték pár utcára voltak...

2013. júl. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Elsőként feküdjetek rá a nyelvtanulásra, egyébként kínkeserves kudarc lesz belőle.

Ha azzal haladtatok, máris lesz esélyetek a külföldi életre.

2013. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én külföldön élek és azt látom h senki sem tapsikol örömében a keleti munkavállalóktól, akik NEM beszélik a nyelvet. Ilyen esetben sokszor kb "menekültként" néznek az emberre. Nekem nem is lenne pofám így kijönni de mindegy. Tanuld meg szépen a nyelvüket, ha itt akarsz élni akkor minimum elvárás h megpróbálsz beilleszkedni és ha csak makogni tudsz akkor csak púp vagy a hátukon. Szóval hajrá
2013. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mi is kinn vagyunk:) több mint 1 éve:) és minden rendben:)
2013. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A párommal 3 éve dolgozunk kint ausztriában, mindig csak szezonra megyünk! Ez az 5. munkahelyünk és mindig együtt dolgozunk! Max annyi, hogy én ma 7-12-ig 17:30-21:00-ig vagyok ő meg 8-14ig 17-21ig van! Először azért nem beszéltük jól a nyelvet, de a 3 év alatt azért már elég jól megtanultunk németül!

Ugy mennyetek ki, hogy van már munkahelyetek, mert ha nincs lakást kell bérelni, enni kell és az külföldön azért sokkal drágább, mint Magyarországon!

Sok sikert!

2013. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én és a párom együtt dolgozunk kint külföldön egy húsipari cégnél. Párom 1,5 éve ment ki én meg 8 hónapja követtem, mert már nagyon rossz volt a távolság. Azóta sokkal boldogabbak vagyunk.
2013. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!