Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Már teljesen...

Mit tehetnék? Már teljesen kikészültem.

Figyelt kérdés

2évvel ezelőtt elterveztük a párommal, hogy külföldre költözünk..Anyáék beleegyeztek és azt mondták segítenek kijutni,azaz anyailag támogatnak..

Elvégeztem a sulit...Apum felajánlotta,h amíg nem megyünk(2010 február) kezdjek el egy okj tanfolyamot és ő kifizeti.elkezdtem(190eze ft)..Édesapáméknak van 1-1 jól menő vállalkozása..azaz az volt..mert ez a válság őket is utolérte...

Meg hát apum trombózist kapott így ágyhoz volt kötve sokáig..ez is hatalmas pénzkiesést jelentett

Szóval..elkezdtem a sulit a fele ki van fizetve,de nem nagyon tudjuk fizetni.

Elhatároztam,h elkezdek dolgozni,de egyszerűen nem találok munkát..

Senki nem vesz fel egy tapasztalatok nélküli fiatal lányt..

Így külföldre sem tudok összeszedni 250ezeret(kb ennyi h kijuthassak)

Mit tehetnék?

Habár szerintem semmit...:(


2009. okt. 21. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hàt azt nem értem azért, hogy miért kell ahhoz pénz, hogy elmehess külföldre - a legtöbben azért mennek, hogy pénzt szedjenek össze.
2009. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne add fel az álmaidat! Valahogy próbáld meg elvégezni a sulit, ha már annyi pénz bele lett feccölve. Az nem úgy van, hogy senki sem vesz fel egy tapasztalatlan lányt, mindenkinek el kellett kezdenie valahol! :) Gondolom ha külföldre akarsz menni, beszélsz valamilyen nyelvet... próbálj meg ezen elindulni.
2009. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

repjegy..albérletet előre ki kell fizetni..plusz 2hónap kaukció..kaja stb..meg hát nem kapok már az első nap fizut

Nem?

2009. okt. 21. 21:12
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen,angolul beszélek,de ""csak" társalgás szinten!

Azaz társalgás szinten kiválóan!

És köszönöm a biztató szavaid!

Azaz igazság,h már legalább 30helyre beadtam a önéletrajzom,de mindenhol elutasítottak..mindenhol a barát barátnőjét veszik fel:(

2009. okt. 21. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Valamelyikük vállalkozásában besegiteni esetleg nem lenne lehetőséged?
2009. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát:)

Az egyik taxis társaság..

A másik fodrász szalon..

Szóval a fodrászatba be tudnék,de súlyos ekcémám van:(

szal ez is kizárva..

2009. okt. 21. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Fodrász a szakmád?Vállalj házilag frizurákat,vágásokat.Kit érdekel az ekcéma?Csak a nyomorult tuskók hiszik azt hogy ez ferőző.Nem az,nekem is volt mégse kapta el senki.Dolgozz akkor gumikesztyűben ha ez mást zavar.
2009. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Végül is igazad van!

Csak furán néznek rám az eberek a betegségem miatt:(

2009. okt. 23. 01:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Vékony pamutkesztyüt húzol a gumikesztyü alá, akkor nem jön ki az ekcéma, és éppen egy fodrásznál nem feltünö, ha gumikesztyüben dolgozik
2009. okt. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!