Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom korházban van, egyedül...

Párom korházban van, egyedül vagyok itthon egy két éves kisfiúval, és 35 hetes terhes vagyok. Teljesen kikészültem. Más hogy viseli az ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
Csak téblábolok a lakásban,sírdogálok egész nap- és éjjel.Mivel tudnám könnyebbé tenni a napokat?
2011. jan. 19. 08:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
52%

Most mi a problémád? Hogy egyedül vagy terhesen egy gyerekkel???

Vagy aggódsz a párodért?

2011. jan. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Aggódok a páromért is rettenetesen, meg persze azért is,mert egyedül vagyok a gyerekkel,és félek,hogy a sok idegességtől bajom lesz még nekem is.Csak tanácsokat szeretnék kérni,hogy hogyan is terelhetem el e gondolataimat.
2011. jan. 19. 08:35
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad mindenképp valamivel, próbáld meg elterelni a gondolataidat. A babának ártasz vele, ha gyötröd magad és sírdogálsz. Jobbulást a párodnak.
2011. jan. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt a pároddal, miért van kórházban?
2011. jan. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%

Hiába írom hogy csak nyugodtan, ebben a helyzetben én sem lennék nyugodt.


Van valaki (rokon, szülő, barát) aki pár napig el tudna menni hozzád?

2011. jan. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%

azt mindenképp gondold ki hogy ha beindul az idegességtől a szülés hamarabb akkor a 2évesre ki tud vigyázni


mi történt a férjeddel? meddig lesz kórházban?

2011. jan. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
51%
Ne csak téblábolj a laksában hanem foglald el magad. menj sétálni a fiaddal, játsz vele, olvass...stb
2011. jan. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Majdnem 24 órát aludt megállás nélkül,csak percekre tudtam felébreszteni,mentő vitte el.Még nem tudják,mi okozhatja.

Talán az öcsém el tud jönni,de mindenki más dolgozik...

2011. jan. 19. 08:40
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

Volt korábban valamilyen ismert egészségügyi problémája a párodnak? Nem volt túlságosan kimerült?

Esetleg bevehetett olyan nyugtatót, altatót, amiről nem tudsz (de van otthon)?

2011. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,hogy nehéz, de gondolom a 2 éves is egy idő után hiányolni fogja az apukáját, megijed, hogy nincs itt, nem biztos, hogy jó, ha rajtad is ijedtséget lát...
2011. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!