Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én hathonapos terhes vagyok....

Én hathonapos terhes vagyok. A párom Londonban kapott állást. Teljesen kikészültem pedig tudom hogy értünk csinálja teljesen elhagytam magam van egy 7 éves kis fiam is mit tegyek hogy jobb legyen? Ezzel a páromat is kiboritom.

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem lehet szó, hogy vele menjetek, vagy utána menjetek, ha megszületik a pici?
2010. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan tudod,hogy mit kell tenned,benne is van a kérdésedben.Elhagytad magad,vagyis mást nem tehetsz,mint újra összeszedni.Gondolj bele,hogy ebben a családban hamarosan négyen lesztek,ahol te és a férjed vagytok a tartóoszlopok.Neki most el kell utazni,nem jókedvéből,hanem,mert muszáj,vagyis nincs más választásod minthogy te képviseled otthon a biztonságot a 7 éves fiatoknak és nem idegeskedsz,hogy a babátoknak is jó legyen,ő méginkább megérzi a te frusztráltságodat.Viselkedj anyaként,most a te feladatod tartani a frontot,amíg újra együtt nem lesztek!
2010. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem orulj neki. Gondolom sokkal jobb penzt kap ott mint Mo-on. Mennyi idore megy? London nem a vilag vege, ti is kimehetnetek plane hogy ugyis otthon leszel a babaval. Akar a nagyfiad jarhatna ott suliba es tanulna angolul. Ne szukulj be Mo-ra marcsak a gyerekeid miatt sem. Szedd ossze magad es orulj hogy tuti munkara megy. Mennyien vannak akik csak ugy belevagnak vakvilagba semmire. Ezt a lehetoseget ki kell hasznalni.

Sok sikert!

2010. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként határozott időre megy ki, vagy határozatlan? Ha határozott, akkor jó, mert akkor van "cél",addig tartani a frontot. De ha határozatlan, én bizony szülés után mennék utánuk!
2010. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem ugyanaz, de!!!

Az én férjem Írországba jött ki a nagy semmire szerencsét próbálni, 1 éves fiammal otthon hagyva engem. Anyuhoz költöztünk, hogy talpon maradjunk. 8 kemény hónapig nem láttuk egymást, a gyerekem közben megtanult járni, meg csomót fejlődött, az apja mindezt csak msn-en látta, a szívem szakadt meg. 8 hónap után végre volt neki annyi félretett pénze,hogy kihozott minket, azóta is kint vagyunk.Neki 8 órás bejeletett fix állása van, én kapom a családtámogatást(otthoni ötszöröse), és ma már egy 3 szobás lakásban élünk, vígan elvagyunk. Otthon éheztünk, már csak azt néztük, a Kicsinek legyen mit ennie..:(

A lényeg amit írtál te is , ne csüggedj, nézz előre, hidd el sokkal sokkal jobb lesz később. Addig pár síráson, idegen túl leszel, de gondolj arra, hogy mindkét gyerekednek jó lesz! Akár kimentek utána, akár csak addig marad a párod, amíg össze nem szedi magát, megéri. Nehéz így hogy kismama vagy, sokkal sokkal, de ne hagyd el magad!

2010. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Egyébként nehogy azt higyjétek, hogy Londonban minden magyarnak kolbászból van a kerítés. Akik albérletben laknak kérdezzétek csak meg tőllük mennyit fizetnek havonta. Vagy az orvosi ellátás mennyibe kerül. és ez még csak a legkisebb töredéke, amit leírtam.
2010. márc. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Én Angliában albérletben lakom.Havonta csak a lakásbérlés kerül mindenestül 850 fontba...Azért,hogy ne kelljen idegenekkel egy lakásban élnünk csak a kis családom ennek ilyen drága ára van.A kaját,és a többit nem is számoltam...Nem könnyű itt kint sem,főleg 2 kicsi gyerekkel.Az Óvoda iszonyatosan drága,és nincs olyan lehetőség,hogy reggel beviszem 8-ra,majd délután érte megyek...Már annak is örülnek ha 2 órára be tudják vinni...
2010. márc. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

az én párom most Németben van,és nekem is rossz hogy nincs velünk,neki pláne,imádja a lányát,le fog maradni dolgokról.De én ezt ugy fogom fel,hogy muszáj.

Muszáj,hogy lehessen saját lakásunk itthon,vagy lehessen életünk kinnt.Itthoni pénzből sose jutnánk egyről a kettőre,10 év alatt sem sikerült,ugyhogy jószívvel engedtem ki.

2010. márc. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem ertelek! Ugy irod le a kerdesedet, mintha elhagyott volna a parod benneteket, pl. terhesen ott maradtal egyedul. Vagy mintha gyogyithatatlan beteg lennel.

En a helyedben orulnek, hogy jo allasa, jo fizetese lett es anyagilag konnyebben fogunk elni.

A 7 eves megy a suliba, van napkozi delutan 4 oraig, te pedig otthon leszel a kicsivel! Mi a problema???

Orulj, hogy osszejott a kinti melo a parodnak!

2010. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Ugyan ebben a helyzetben vagyunk. Az én férjem is jövő hónapban megy külföldre dolgozni, a mostani fizuja háromszorosát fogja megkeresni. Fél idős terhes vagyok én is. A szívem szakad meg érte, de tudom nincs mit tenni mert muszáj. Mi nem a jobb élet reményében döntöttünk így, hanem azért, h legalább a hiteleket ki tudjuk fizetni.
2010. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!