Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Mit tanácsoltok?

Mitévő legyek? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbálom érthetően leírni a helyzetet. Kérlek segítsetek, mert nagyon tanácstalan vagyok!


Szóval apukám egy olyan személy volt, akit elkényeztettek, ő volt az egyetlen gyereke a nagyszüleimnek. Megkapott bármit, amit kért, ezért cserébe úgy kellett viselkednie, ahogy a nagymamám mondta. Ám apu nem mindig értett vele egyet. Ő nem sablonos nőkre vágyott, hanem egy olyan nőt szemelt ki magának, akinek már voltak gyerekei (igaz korán megözvegyült). Ez teljes mértékben ellenkező képet festett a nagymamám elképzeléseivel, ezért apu nem is igazán merte ezt a többgyermekes anyát felvállalni. Elvolt a nővel, de nem igazán segített, hiszen a ház, ahol élt, nem az övé volt, így mi köze van hozzá..A kialakított szokásokat (hogy őt kiszolgálják) igényelte és ezt a nő (anyu) megelégelte és véget vetett a kapcsolatának apuval.

A nagymamám azóta lelkileg elindult a lejtőn, megutált és egy igazi hárpia vált belőle...

Történt ami következő: megismertem a mostani barátomat, akivel lassan egy éve együtt vagyok. Távkapcsolatban élünk, ráadásul van köztünk jó pár év. Az anyukájával még sosem találkoztam, míg ő már többször volt itt nálunk.

Igaz hozzá eljutni nekem sokkal bonyolultabb, mintha ő jönne. A suli miatt nem is igazán találkoztunk, de ha igen, inkább ő jött. Sohasem mondta, hogy menjek én, majd nyáron elkezdte ígérgetni..de mindig lemondtunk azt az időpontot, amikor találkozhattam volna az anyukájával.

Anyát ez a történet az ő történetére emlékezteti és úgy gondolja, hogy ez a srác olyan, mint apa. Fél az anyjától és nem mer felvállalni.

Most lenne lehetőségem elmenni a hétvégén egy koncertre, de akkor ott kéne náluk aludnom. Anya nem engedi, mert szerinte a srác anyja azt gondolná, hogy egy qrva vagyok, hogy elsőre megyek és máris ott alszok. Ezért kitaláltuk, hogy holnap elmegyek és akkor hétvégén ott is aludhatok..

De ezt a találkozót úgy kellett kierőszakolni a fiúból.

Holnap anya és a fiú beszélgetni fognak. Anya nem akarja, hogy a srác szórakozzon velem és el akar vele beszélgetni. Én kit pártoljak, hogyan viselkedjek ebben a helyzetben?


2013. júl. 23. 21:07
 1/2 Lakatos Nintendó Pik ***** válasza:
költözz el
2013. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dobd ki, majd lesz más helyette. A távkapcsolatnak egyébként sincs semmi értelme.


(a srác szerintem mást is kúrogat, de azt gondolsz, amit akarsz)

2013. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!