Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy nem tudok már szeretni? Mitévő legyek, hogy változzon a helyzet? Mit tanácsoltok? Csak normális válaszokat kérnék!

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akit szerettem, de szakított velem (Barátaim szerint jogtalanul, szerintem jogosan). Nagyon szerettem őt, bármit megtettem volna érte, feladtam volna érte mindent.

Nagyot csalódtam, de már túltettem magam rajta. Eltelt kicsivel több, mint egy év, és azóta nincs senkim,mindenkivel közömbös vagyok.

F/18


2009. okt. 10. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem! olyan nem létezik, hogy már nem "tudsz" szeretni. Most egy ideig biztosan nem "tudsz". De majd fogsz még :)

Egyszerűen csak ki kell várni!! Beletelhet ez évekbe is, mire újra beleszeretsz valakibe... De leszel még szerelmes, ne aggodj :) KITARTÁÁS!! :) Majd jön másik :)

2009. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ejjj... dehogynem tudsz szeretni... 18 éves vagy, előtted van az élet! :) jártam én is hasonló cipőben... és nekem is közömbös volt mindenki... úgy voltam vele h majd ha akar akkor megtalál a szerelem... már egy éve megtalált, egy nagyon érdekes szituációban... nem gondoltam volna :) fel a fejjel
2009. okt. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!