Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszélyes egy kicsit. Mit...

Veszélyes egy kicsit. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Van egy autónk a vőlegényemmel, na és ő Németországban dolgozik, és augusztusban kimennék hozzá pár napra/hétre, na és felvetette hogy menjünk a saját autónkkal, szinte egyikünknek sincs normális rutin, nekem csaka városi autókázás,ő meg ha hazajön akkor megyünk így el más városokba.

Kicsit nem lenne veszélyes ha ketten indulnák a mi autónkkal?? Sokszor figyelmeztetem a párom mert városban is elég gyorsan megy.


2013. ápr. 20. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nyugodtan elmehettek.Kreszt ismeritek, és a táblák mutatják merre kell menni.Az nembaj hogy városban gyorsan megy, autópályán nem csak lehet, hanem kell is menni minimum 100-zal.Ha tudjátok melyik tábla mit jelent és megvan az alaptudás akkor semmi baj nem lehet
2013. ápr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ez egy kicsit nyugtatóan hangzott, mert először én is így gondoltam, de anya kicsit elvette a kedvem.


Köszönöm neked.

2013. ápr. 20. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is. A barátod vezessen autópályán, te meg a városban. Így nem is fáradtok el, ha váltjátok egymást :)
2013. ápr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 intrepid ***** válasza:
100%
Mégis mitől jöjjön meg a rutin, a gyakorlat, ha nem vezettek? Senki nem úgy születik, hogy már van xxx kilométer vezetési gyakorlata. Még jobb is ha Németországban vezetget, mert ott van az emberekben vezetési kultúra. A szabályokkal óvatosan, mert aranyáron mérik a szabálysértési bírságokat.
2013. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

német autópályán nem tud túl gyorsan menni mert itt nicns sebességkorlátozás(mármint autópályán) :)

De persze csak ésszel, szerintem mindketten vagytok olyan értelmesek h nem veszélyeztetitek feleslegesen mások életét meg a magatokét szóval majd belejöttök. Valahogy megkaptátok a jogsit szóval tudtok vezetni :)

hajrá!

2013. ápr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

SZia!


Gyakran autózom a németo-magyarország vonalon. Egyrészt végig autopálya, másrészt Németo.-ban a városi forgalomtól sem kell tartani. Nincs kátyús út, kopott jelzés, kidőlt vagy kifakult tábla... minden a helyén van, frissen festve, a táblákat gyakran 2-3x is kirakják, hogy biztos észrevegye az ember.


Emelett a németek nagyon normális autósok, általában udvariasak egymással, nem úgy, mint pl. a budapesti forgalomban döglődő fővárosiak itthon... :)

2013. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, jól vezetni nem a sztrádához kell tudni, hanem a Nagykörúthoz csúcsforgalomban... a sztrádához az a képesség kell, hogy aki ott vezet, jól tűrje a monotóniát, ne lankadjon a figyelme attól, mert sok kilométeren keresztül nem történik semmi... én pl. ezért rühellem a sztrádát mert 20 km nagy semmi után praktice nyitott szemmel alszom, még jó, hogy a párom viszont tűri...
2013. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!