Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Anyám egyedülálló és albérletben élünknő meg dolgozik napi 10 órát. Apámmal már 7 éve nem beszélnek. Én nekem kell itthon háztartást vezetnem meg szölnom, hogy vegyen nekem is olyan kaját amit megeszek mert ő nem szokott olyat főzni amit szeretek. Iszonyat rendetlen nekem kell az ő ruháit mosnom a szobáját takarítanom bla bla... Nem is értékeli, hogy minden nap 2 órát takarítok önszántamból! Nem érdeklik a jegyeim, hogy hol voltam ha hazajövök 6-kor. Hangosan nyög meg sóhajtozik ha megkérem, hogy had mondjam fel a tanulnicalót. Így is 8 éven át az idegrpant nevelőapámat viseltem el. Most, hogy elköltöztünk javítottam is 1jegyet az átlagomon. (3.8) de semmit sem értékel. Ma is kerestem az útlevelem és amikor kihúztam a fiókot levertem egy vázát amit összetört a lábamon és amikor ezt elmondtam jól lecseszett és haragudott h összetörtem a vazát pedig mondtam h nem direkt volt. A "felnyársalt,, lábamra rá se nézett. Tuti, hogy utál de nem tudom h ezt hogy viseljem el . Ezen a héten megyek horvátországba apával és addig nem akarok balhét megint kert így is elrontotta. 13/L
2013. júl. 24. 01:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért iPadról írok..
2013. júl. 24. 01:04
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Azt aludni nem kéne?
2013. júl. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Alvási problémáim vannak....
2013. júl. 24. 01:07
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Megértem, ha gyk-t olvasol.
2013. júl. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Napi 10 óra meló után, miért csodálkozol ha fáradt?? ha semmihez sincs kedve. 13 éves létedre nehogy már hálás köszönetet kelljen rebegnie mert kitakarítasz. Te is ott élsz. Anyud alig tartózkodik otthon, végül is magad után pakolsz..
2013. júl. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
én anyám is 10 órákat dolgozik de hazajön pihen utána főz,takarít.. szóval az nem válasz hogy fáradt am.lehet hogy az apádra emlékezteted vagy vmi hasonló és ezért "ellenséges"
2013. júl. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
53%

az én szüleim is elváltak anyummal élek és ő is 3 műszakban 10 órát dolgozik és. mellete át megy a beteg nagyszülleimhez segítnekik meg az testvérét is segítí ahogy tudja kb "kinyalja a seggem" durván szolva mert pl : rohadt sokat főz , csak ugy kaptam egy telefont (a régi is jó) , takarítja a szobám pedig megcsinálnám én is de már szóltam is érte hogy ennyire ne szórja rám a pénzét……szóval itt fáradtságról szó sincs mondjuk kevés akarat erő, meg szerintem nem utál csak szétszort mert gondolom eltervezet egy életet de nem jött össze neki…… de ha ennyure nem birod akkor 1-2 év múlva mikor középsulit kell választanod menj egy olyan suliba ahol van kollégium :)


15/L

2013. júl. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szörnyű sorod van, mi mást mondhatnék..... Anyád biztos nem azért dolgozik napi 10 órát, hogy eltartson magat meg téged.... No es persze az iPad se abból van....
2013. júl. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fásult, nincs öröm az életében, nincs kedve a mindennapi robothoz és ezeket, mint legközelebbi hozzátartozón, rajtad vezeti le.
2013. júl. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Anyád azért gürizik, hogy eltartson téged. Az iPad azért jó volt?
2013. júl. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!