Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyem nagyon a szívemre?

Vegyem nagyon a szívemre?

Figyelt kérdés

Hétfőn eléggé görcsölt a hasam,beültem az autóba,és elmentem a dr.nőhöz. Én ott vok írnok,anyósjelölt pedig védőnő. Anyósjelöltnek nem szóltam,nem mondtam neki,hogy mi a bajom,dr.nő szurit adott,aztán hazamentem. Majd a párom mondta nekem este,hogy azért szólhattam volna az anyjának,mert biztos nagyon rosszul fog neki esni,hogy ennyit nem tettem meg. Azt hozzá teszem,hogy anyósjelölttel a viszonyom soha,de soha nem volt közvetlen. Sosem tudnék tőle segítséget kérni,valahogy ellenszenvet látok benne,nem tudtam vele soha leülni beszélgetni. Én ebbe úgy ahogy bele is törődtem. Sosem tudott rám semmi jót mondani,de soha. És most a párom azt várja el tőlem,hogy szóljak az anyjának,holott ő az én szüleimmel egyáltalán nem törődik. Párom mondta az anyjának,hogy mi volt velem,másnap a munkahelyen anyósjelölt elővette a színjátékot,elkezdett pityeregni,hogy nagyon rosszul esett neki,hogy nem szóltam.

Most kicsit kellemetlenül érzem magam e miatt.

Tudom,hogy sosem kedveltem,és ő sem mutatta azt,hogy mennyire kedvelne engem. Én nem tartottam fontosnak,hogy beszámoljak neki.

25 éves nő vagyok,ne kelljen már mindig fogni a kezem.


2013. júl. 24. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne vedd nagyon a szívedre. De lehetsz egy kicsit diplomatikusabb :)
2013. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsofi8819 válasza:
Ne.
2013. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Argloss ***** válasza:

Ne vedd a szívedre. Az egészséged magánügy, elég csak a nagyon közel álló személyeknek ilyesmiről beszélni, máskülönben meg azért szekálnak majd, mert panaszkodsz. Ha találkoztál vele akkor annyit lehetett volna mondani, hogy ma nem érzed magad jól és hazamégy, de ennél többet nem hiszem, hogy tudnia kell az egészségedről, ha nem közeli a viszonyotok.

Kérdezd meg a párodat, hogy a szexuális életeteket is ugyanilyen hévvel tárgyaljad ki az anyukájával vagy azt már tartja elég intim dolognak ahhoz, hogy ne kelljen elmondani!?

2013. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!