Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy ne vegyem...

Mit csináljak, hogy ne vegyem ennyire a szívemre?

Figyelt kérdés
A pszichiáternél voltam, és úgy beszélt velem, mint egy hülyével, hülyének nézett. Azóta rossz kedvem van. Belém akarja beszélni, hogy bajom van. Addig míg ne mentem, nagyon jó kedvem volt. Kényszerből mentem.
2013. máj. 1. 13:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Úgy kezelnek, mint egy óvodást.
2013. máj. 1. 13:53
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kényszerből??? És mit akar beléd beszélni??
2013. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon ködös, és csupán 1 nézőpont. Egy nézőpont pedig sosem a realitás. Az csupán a te igazságod, ami egy illuzió, már ne is haragudj.
2013. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2004 óta gyakran járok pszichiáterhez, és csak rosszabbul vagyok. Nem segít semmit sem. Jogosan veszed a szívedre.
2013. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert mama csak a szomszédoknak hisz, amit én mondok az nem igaz. Ha valamit nem úgy csinálok, ahogy ő akarja, akkor lekapcsolom az áramot, meg ilyesmiket mond. és ne ítéljetek el, mert nem is ismeritek. Egyszer is mikor szédültem, azt mondta, hogy bebeszélem magamnak, semmi bajom, nincs, és mikor elmentem az orvoshoz, kiderült, hogy vashiányom van.
2013. máj. 1. 14:15
 6/13 A kérdező kommentje:
Ott is mondták a többiek, hogy csak összezavarja őket meg jobban.
2013. máj. 1. 14:16
 7/13 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

mi a problémád?

milyen kényszerből kellett odamenned?

mit mondott a doki?

2013. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. magas pulzus, szédülés. A háziorvos azt mondta, hogy először nem küldhet kardiológiára. A beutalóval két helyre küldött, pszichiáter, és kardiológia. ott is mondták, hogy egy szívultrahang nem árt, de nem oda küldtek, hanem pszichológiai vizsgálatra. Mikor hazajöttem mentem a háziorvoshoz, hogy adjon beutalót a kardiológiára, azt mondták, hogy a pszichiáternek kell tovább küldeni. A szívemet meg se nézték rendesen az EKG mellett legalább egy szívultrahangot csinálhatnának.
2013. máj. 1. 19:38
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem is annyira az a gond, amit mondtak, hanem ahogy mondták. Lekezelően beszéltek velem.
2013. máj. 1. 23:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Komolyan, sztem alig van olyan orvos (pszichiáter vagy bármilyen más), aki emberszámba veszi a pácienseit. Ez nem csak az én tapasztalatom, ismerőseimtől is rengeteg panaszt hallottam már.
2013. máj. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!