Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom barna bőrű akkor a...

Ha a párom barna bőrű akkor a közös gyerekünk hány hónapos korában fog "bebarnulni"?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

Tedd ki a napra úgy másfél évre és akkor bebarnul...


Ez olyan h*lye kérdés basszus. Gondolom a te géneid örökölte azért fehér bőrszíne van. Nagyon minimálisan fog csak barnulni annyira mint más fehér bőrű emberke.

2013. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
13%

"Gondolom a te géneid örökölte "


csak???? szűzen szülés???

apukától ne is örököl ??? okoska

2013. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

hmm genetika


kérdés a te vagy az ö génjei a dominánsak


am van olyan h fehéren születik a baba és csak pár hét múlva sötétedik be a böre

2013. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az apja is fehér bőrű de a napon akár egy fél nap alatt olyan lesz mint egy roma.
2013. júl. 24. 17:21
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Akkor most miről is beszélünk? Azt hittem a barna bőrű pár alatt a négert értjük, de mint kiderült nem.

Mivel mindketten fehérek vagytok, így nem lesz barna babád, ha csak neeem...

2013. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nap kérdése! Ki kellene posztolni fb-ra. :D
2013. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd felnőtt korában ha a párodra üt ezen a téren. De ez sem biztos. Vannak akik sosem barnulnak csak leégnek levedlenek aztán újra fehérek (pl. én)
2013. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Az meg sem fordult a fejedben, hogy nem az apja könnyen barnuló bőrét örökölte a kicsi?

Miért van olyan érzésem, hogy valami bizonyításra szorul szegény gyerek körül?.....

2013. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A párom nagyfia is fehér volt mikor született. Ő májusi születésű és egy hónapos korában már olyan barna volt mint az apja. Az enyém öt hónapos és még semmi.
2013. júl. 24. 18:03
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Apám pont ilyen, gyerekkorában rendre cigánygyereknek nézték.

Anyám bőrét örököltem, porcelánfehér, ráadásul napallergiám is van (csalánkiütés az UV sugárzás miatt, hivatalosabb nevén photoallergia).

Egyáltalán nem törvényszerű, hogy ezt örökölje.


Apámtól a testkompozícióját, arcvonásait örököltem, a könnyen romló fogait és a szétszórtságát.


Anyámtól meg a rossz énekhangját (apám kórustag volt) és a fehér bőrét.

2013. júl. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!