Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számíthatok ha kiderül...

Mire számíthatok ha kiderül hogy enyém a gyerek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj akinek van egy kb 3 éves fia..pár napja a családja itt volt és köteleztek hogy fizessek az elmúlt 3 évre pénzt mivel hogy az én fiam is.én tagadom hogy az enyém. az anyja vizsgálatot akar kötelezhetnek rá?

de mivel cigány család félek hogy megvernek- 20 vagyok


2013. júl. 25. 16:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha Ausztriában fogsz dolgozni, ottani munkáltatótól kapod a pénzt, abból nem tudnak tőled gyerektartást vonni, ha esetleg te vagy az apa.
2013. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
viszont ha te vagy az tényleg szívás, nem lennék a helyedbe:D egy fiatalnak elég nagy pénzkiesés az a havi jó pár tízezer forint.
2013. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ausztriában az ottani munkáltatómtól kapom a pénzt. ezért kérdem hogy ilyenkor mi van mert így behajtani se tudnák.(szerintem)
2013. júl. 25. 17:20
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem furcsa, hogy miért 3 év után jelentkeznek. Nyugodtan menj bele a vizsgálatba, ha tényleg a tiéd lenne, már előbb verték volna a harangot.
2013. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem, akkor nem tudják behajtani. Max ha be lennél közben itthonra jelentve egy vállalkozó által minimálbérre, akkor abból vonhatnának. Vannak ismerőseim, akik így kapnak: egy részét, a nagyobbat kintről, meg a magyar közvetítő által minimálbért.
2013. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriából is be tudják majd hajtani.
2013. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne tudnák behajtani, szinte ugyan olyan könnyedén, mint hazai munkáltató esetén. Külön Uniós rendelet van a tartásdíjak behajtásáról!
2013. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tudtad, hogy terhes lett?
2013. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha csak egy botlás volt, és ha Ausztriába mész dolgozni, akkor nem kötelező fizetni...


Mégis milyen világban élsz? Teljesen mindegy, hogy botlás volt-e, vagy szándékos, hová mész dolgozni, tanulni, akkor is a gyereked. (Nyilván ha ezt a vizsgálat is kimutatja.)


Az meg, hogy cigány család... Hát ennyi eszed volt? Ennyire sokba kerül az óvszer? Megérte legalább?

2013. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

"Megérte legalább?"


az hogy lefeküdtem vele számomra, máig a legszebb élmény bármennyire is tagadnám..persze gyereket nem akartam. és arra nem is vagyok büszke hogy nem védekeztünk.meg azt is sajnálom, hogy az akkori barátnőmet ezzel megbántottam.


amúgy ők az igényesebb fajtából valóak, tehát szép a házuk ápoltak, dolgoznak stb...és pl a csajon nem is látni hogy cigány.

2013. júl. 26. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!