Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állítólag azért kritizál,...

Állítólag azért kritizál, hogy megerősödjek. Hihetek neki?

Figyelt kérdés
A párom állandóan kritizál. Állandóan takarítok, sikálom a lakást, mindig rend van nálunk. Minap is mindenhol letöröltem a port, elpakoltam, felporszívóztam, felmostan, nagyon elfáradtam, erre este benyögi, hogy miért vannak az újságok az asztalon, és miért nincs eltörölgetve, és hogy én trehány vagyok. Pedig hozzánk aztán tényleg bármikor bárki bejöhet. Ez megy már egy jó ideje. Aztán emlegeti a volt barátnőit, pedig határozottan megkértem, hogy ne csinálja, mert negem zavar, de nem állt le vele. Mindig akad egy új sztori. Múltkor összekaptunk, és azt vágta a fejemhez, hogy hülye vagyok. Erre tegnap este újabb történet az egyik exéről, és arról szólt, hogy az exe annál okosabb, hogy ilyet tegyen. Sok hasonló dolog volt, amitől én úgy éreztem, hogy ők a szépek, a jók, az ügyesek, én meg csúf, ügyetlen, buta vagyok. (Kapcsolatunk elején sok önbizalmam volt, mára elfogyott). Este közöltem vele, hogy nem bírom tovább, elköltözöm. Kiabálás lett belőle. Fejéhez vágtam, hogy már nagyon utálom, hogy én vagyok a trehány, a hülye, az ügyetlen, aki fogyhatna 5 kg-t, ők meg az okos, ügyes, tököm tudja mik, és úgy érzem, hogy engem nem szeret egyáltalán, csak úgy vagyok neki, ezért végeztünk. Erre azt mondta újra, hogy milyen buta vagyok, hogy nem veszem észre, hogy ő csak azért kritizál engem, mert nagyon szeret, imád, de látja mennyire gyenge vagyok lelkileg, hogy mindent a szívemre veszek, és meg akar erősíteni, ezért mondogatja csak a dolgokat, hogy végre felébredjek. De engem ezzel nem erősít, hanem bánt. Szerinte ő sosem bántana meg, nem lenne rá képes, mert én rednes és jó vagyok, csak mimózalelkű, és "embert" akar belőlem faragni.
2013. júl. 27. 08:58
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
u.i.: állítólag az exeit is azért emlegeti, mert látja rajtam, hogy teljesen letör, és azt szeretné, ha úgy fogadnám, hogy "ki nem sz**ja le?!"
2013. júl. 27. 09:00
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Én elküldeném a búsba, aztán kritizáljon, meg erősítsen lelkileg mást! Pakolnék és költöznék, aztán felejtsen is el!
2013. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj, hat nehogy bevedd mar ezt a szar dumat! Hat ki ez a gyoker? Es ti meg mindig egyutt eltek???
2013. júl. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem erősít, megaláz.

Kotord elő a bőröndödet, és hagyd ott a fenébe, addig, amíg maradt egy kis önbizalmad, méltóságod.

2013. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd ott a francba,egy ilyen pasi azt érdemli meg,hogy egyedül sorvadjon el.Vaaaaagy kezd el te is kritizálni őt,pl. milyen kicsi p*csöd van,az exeimnek nagyobb volt.
2013. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit meg akarok erősíteni, akkor elmondom, hogy milyen pozitív dolgokat csinál az életben és ezért tisztelet jár és nem megalázás. Mert amit tesz ő, az az utóbbi fogalomra illik.

Az ilyen pasi is repülne nálam...

2013. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a szeretetről,imádásról szól.Hanem az uralkodásról és az alázásról.Az exem is ilyen volt,azért lett az exem.
2013. júl. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, rossz duma.

Te magad mondtad, hogy amikor összejöttetek, akkor volt önbizalmad, amit szépen kiszipolyozott belőled. Dehogy akar ő megerősíteni, azt akarja, hogy egy tétova, személyiségtelen nő legyél.

Én nem lennék képes együtt lenni egy ilyen alakkal, remélem, neked sincs szükséged ilyen bánásmódra.

2013. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!
2013. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez a verbális erőszak iskolapéldája. Szedd össze magad és rúgd ki. Te egy normális pasit érdemelsz.
2013. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!