Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állítólag szétszakítom a...

Állítólag szétszakítom a családot, miattam nem megyünk sehova. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kitaláltak hétvégére programot, hogy akkor menjünk strandra. Ők ezt így eldöntötték, meg se kérdeztek. Ma hallottam róla először, hála a húgom elszólásának.

Megmondtam, hogy én nem fogok menni strandra, amíg le nem fogyok, és ehhez tartom is magam. Nem fogom mutogatni az undorító, ocsmány, hányingert keltő testemet, de ők ezt nem tudják felfogni...

Na és ebből veszekedés lett, hogy miattam nem fogunk ide SE(!!) menni, meg hogy szétszakítom a családot.. Na ehhez hozzátenném, hogy anya és apa csak együtt élnek, épp, hogy csak elviselik egymást, a húgom épp kamaszodik, ha csak ránézek már nekem ugrik, hogy hagyjam már őt békén..

És még ezek után én szakítom szét a családot azzal, ha nem akarok menni strandra?? Különben nélkülem is mehetnének..


2012. aug. 9. 16:46
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
Ja és kb évente 1-2x mennénk valahova, ez az a "sehova". Ez is áll 1 strandolásból (ahova tavaly mentem, de nagyon rosszul éreztem magam, a testem miatt) illetve egy étteremben kajálásból. Az utóbbit megoldom azzal, hogy salátát rendelek...
2012. aug. 9. 16:47
 2/53 anonim ***** válasza:
46%
Hány éves a húgod?
2012. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
12. Kb 1 éve lett ilyen, inkább hozzá sem szólok már...
2012. aug. 9. 16:49
 4/53 anonim ***** válasza:
86%

Ó, te !

Strandon nem kötelező levetkőzni, kis ruhában kiülhetsz az árnyékba.

Hát, ha csak évi 1-2 alkalom, amikor elmegy együtt a család, megtehetnéd...

Örülj neki, hogy sikerül egy közös program! És annak is, hoyg szeretnék, ha velük lennél.

Húgod kamaszodik? És te felnőtt vagy már..? :-)

2012. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Nem vagyok felnőtt, de valahogy túl vagyok a hisztizős, lázadós korszakon.

Kisruhában? Nincs ruhám, nadrág+pólóban üljek ott és olvassak mondjuk? Ezért fizessnek ki a jegyemért több ezret?

2012. aug. 9. 16:52
 6/53 anonim ***** válasza:
71%

senki nem fogja nézni a testedet... és ha nem fürdőruhában lennél hanem shortban és ujjatlan trikóban vagy ilyesmi?


család csak egy van, igaz az túlzás, hogy emaitt szétszakad a család... de hát menj el hátha jól érzitek majd magatokat. meg olyan meleg van én is szivesen mennék strandra :)


30N

2012. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
91%

Ne hagd, hogy a húgod felidegesítsen. Nem éri meg. Azért csinálja, mert nincs jobb dolga.

Próbálj más programot ajánlani. Mond meg a családodnak, hogy azért lenne jó családiprogramot szervezni, hogy összetartsa a családot. Ha pedig valaki nem szereti azt ahova együtt mennétek, akkor az nem építőjellegű. Mutas rá, hogy olyan dolgot szeretnél csinálni, amit mindenki szeret nálatok, és nem kell senkinek se megalkudnia.

2012. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

Short, ujjatlan trikó 95 kilósan? Van önkritikám, sajnos túl sok is.


Semmiképpen nem veszek fel ilyen ruhadarabokat, ahogy nem megyek strandra sem.

2012. aug. 9. 16:58
 9/53 anonim ***** válasza:
63%
de lehet fürödni shortban sokan csinálják vagy olyan fürdőruhában ami direkt olyan testalkatra van annak aki pl szégyenlős, hosszú trikó meg rövidgatya szerű short, a new yorkerben vannak egész olcsók.
2012. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
De nincs ilyen dolog, lesz@rjuk egymást, csak egy házban élünk. Anya kitalálja, hogy menjünk, és akkor ez kötelező.
2012. aug. 9. 16:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!