Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétfőn, a legnagyobb kánikuláb...

Hétfőn, a legnagyobb kánikulában lesz egy jó ismerősöm temetése. Miben illik menni?

Figyelt kérdés
Egy sima ing meg egy farmer sportcipőben az gáz?
2013. júl. 27. 11:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem sportcipővel.
2013. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 gömbicica ***** válasza:
100%

szerintem igen. egy sötét nadrág fehér inggel, sötét cipővel illő. vigyél magaddal egy üveg vizet, jó szolgállatot tehet. esetleg, ha nagyon szabadtéren van a ravatalozók kevés fa van ami árnyékot adna, egy esernyőt sem tartok elképzelhetetlennek.

vized mindenképpen legyen.

2013. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaitokat!
2013. júl. 27. 11:52
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Tudod én nem adok a társadalmi elvárásokra, attól még szerethetted az elhunytat, hogy nem ájulsz el Te is a temetésén. Nyugodtan menj laza ruhába, akár vászon térdnadrágba. ujjas!! pólóban vagy rövidujjú ingben. Amit az emberek elvárnak, hogy jól kisírt szemekkel, tiszta feketében, az csak a külsőség. Semmit nem jelent. És VÍZ tényleg legyen nálad!
2013. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%

egyetértek előzővel. az érzéseid a lényeg nem az illem.

én voltam téli temetésen és mamám kirángatta a kezemet a zsebemböl h nem illik. meg a frászt. nem fogom tönkretennia kezem egy illem miatt. meg hogy nem illik papirzsepit vinni hanem textilzsepit. persze.. tiszta gusztustalan.


abban mész amiben akarsz ne törödj senkivel.

2013. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Lehet bármit mondani, szerintem a temetésre illik feketében menni. A férfiak vannak olyan szerencsétlen helyzetben, hogy náluk a jó megjelenésbe nem tartozik bele a térd fölött végződő szoknya. :) Ilyen melegben senkire nem néznék ferdén, amiért (fekete) térdgatyában megy, de egyébként nem illik.

Fekete nadrág, ünneplős cipő és egy lezser fekete, vagy fehér ing, azt a max háromnegyed órát ki lehet így bírni, de azért fél liter víz legyen nálad és előtte is igyál sokat. A kérdésben szereplő, ing, farmer, sportcipő sem jobb megoldás ilyen időben.

2013. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem gáz farmerban és sportcipőben menni, sokkal kevésbé meleg egy vékonyabb szövetnadrág, vegyél fehér rövid ujjú inget és olyan fekete nyári cipőt, amiben vannak kisebb lukak (szandál és cipő közti átmenet). Hideg víz és kibírod, egy temetés nem olyan hosszú azért.
2013. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 MrPifta ***** válasza:
84%
szerintem nagyon gáz térd-vagy rövidnadrágban menni, igenis kell a hosszú. Bírd ki.
2013. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. júl. 27. 12:13
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk alig egy hónapja, hatalmas kánikulában volt egy temetés. A csajok fekete harisnyát is húztak, magassarkúval, a pasikon fekete öltöny, ing, nyakkendő, fekete zokni, fekete cipő. Plusz egy flaska víz, diszkréten elrejtve.


Van nyári öltönyöd? Az azt jelenti, hogy vékonyabb anyagból van varrva, mint a téli. Ha nincsen, akkor dögmelegben szerintem a fekete rövid ujjú ing zakó és nyakkendő nélkül elmegy, de mindenképpen vegyél fekete vékony szövetnadrágot, fekete cipőt, zoknit. Vigyél vizet, és nyugodtan vehetsz fekete kalapot is, a vékonyabb fajtából. Ha nincs, akkor egy fekete esernyőt is használhatsz napernyőként. Jótanács: nem ciki ájulás előtt kiállni a tömegből és leülni egy fa alá, még egy férfinek sem.


És részvétem. :(

2013. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!