Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most vagy nemrég ballagott...

Most vagy nemrég ballagott fiúk lányok. -Ti mennyi pénzt kaptatok ballagásra?

Figyelt kérdés
És mire költöttétek? Félre tettétek, elbuliztátok, továbbtanulásra ment el?

2013. júl. 27. 22:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Semennyit, most ballagtam. Valahogy ez nem szokás nálunk, virágot kaptam (de azt sokat :)). Jól állunk anyagilag, a szüleim amúgy is elég pénzt adnak, jut belőle mindenre, szóval felesleges is lett volna.
2013. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
80 ezret, még 2009-ben. Az az érdekes, hogy nem tudom hova lett :) Adtam belőle szüleimnek, mert csórók, elmentünk pizzázni osztálytársakkal, vettem 1-2 ruhát, cipőt, mert már nem volt, beszálltam az otthoni költségekbe, továbbtanulás előtti nyaram meg jól telt el. De őszintén maradandót nem vettem belőle.
2013. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Hat éve ballagtam. Nem kaptam egy fillért sem, csak virágcsokrokat meg egy vékony arany nyakláncot, ami azóta is valahol a fiók mélyén porosodik, mert soha életemben nem hordtam ékszert.
2013. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
77%
Semennyit, én is csak virágokat kaptam.
2013. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%
csak szerintem baromság ennyi pénzt adni egy, jó estben 14 éves gyereknek? csak mert elvégzett 8 osztályt? ha érettségi után kapja az még okés vagy diploma után.
2013. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Most ballagnék általánosból,de mivel 8 osztályos gimibe járok így nem lesz,pedig elmegy 30 emberből 18.Ha lenne ballagásom sem várnám el hogy 100 ezreket adjanak nekem.Meg hát,a rokonság sem túl nagy...
2013. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
háromszáz forintot!
2015. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én most ballagtam és kerekítve 300k-t kaptam rokonoktól/szomszédoktól,szüleimtől egy szép arany nyakláncot.Eddig ruhákat vettem de telefont is szeretnék venni.Jövőre pedig nyári munkából keresem a pénzem. :)
2016. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!