Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, igaza van a...

Mit gondoltok, igaza van a páromnak?

Figyelt kérdés
Tegnap este elmentünk az ismerősünkhöz vittül a babánkat is aki öt hónapos. Fél kilenc fele a párom már menni akart én viszont még nem, erre megfogta a gyereket és hazajött. Nem értem ha ő nem akart maradni azért minek kellett a kicsit is hazarángatni?
2013. júl. 28. 12:44
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
43%
Mit mondott, miért vitte haza?
2013. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
77%
Veszekedni szerintem felesleges ezen. Ha neked még van kedved maradni, maradj, a férjednek nincs, akkor hazamegy. Egy kisbabának este szerintem is otthon a helye és neked sem teher, szórakozhatsz, ő meg vigyáz rá otthon, lefekteti, stb. Miért nem volt így jó?
2013. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom te vagy a pasi....

Igen, igaza van, egy öt hónapos babával örülj, hogy fél 9-ig maradni tudtatok, de egy olyan picinek azért le kell feküdni időben. És mit kellett volna csináljon, hagyja ott a gyereket bulizni?...)))

Neked is velük kellett volna menj, egy család vagytok!

2013. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
89%
Fél 9kor én is hazavittem volna a gyereket. Azért 5 hónapos, nem csavarognék vele éjfélig...
2013. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, azért, mert este fél 9 -kor már (szerintem) aludnia kellene a picinek? Esetleg elfáradt ő is, és hazamentek, este lévén.
2013. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Neki még nincs tapasztalata a baba ellátásában. Ha éhes lett volna mit adott volna neki.
2013. júl. 28. 12:52
 7/44 anonim ***** válasza:
46%
Te most ki vagy, férj vagy a feleség? Ki vitte haza a gyereket,
2013. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
74%
Aludt volna ott a gyerek?
2013. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
92%
Tehát ő hazavitte a gyermeket, és te meg sem kérdezted, hogy miért. Ráadásul ott maradtál az ismerősötöknél, amikor nagyon jól tudtad, hogy nem tud neki mit enni adni. Mindez este fél 9-kor, amikor a gyermeknek már rég ennie, fürödnie, aludnia kéne.
2013. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
56%
Igaza volt, ilyen későn már én is hazavittem volna egy ilyen kicsi babát. De ezen nem kell veszekedni, attól te még maradhattál kicsit.
2013. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!