Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a szituáci...

Mit gondoltok erről a szituációkról?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal. A barátom nagymamája 70 év körüli és ő is ott lakik ahol a barátom szülei és testvére. A nagymamával a viszonyom van mikor jó de van mikor kevésbé, de persze ez nem tőlem függ. Még régebben hallottam, hogy a kedves mama és testvére a konyhában rólam beszélnek /én meg csak véletlenül hallottam meg, hát nem esett a legjobban, legszívesebben odamentem volna és kivertem volna a balhét de tartottam magam./ Van, hogy azt kérdezi: Mikor mész már haza? Van, hogy mikor jössz legközelebb? Van mikor boldogan köszön, hogy szia de van, hogy csak odalök egy helót. Ma az történt, hogy a barátom 2 unokatesója is ott volt illetve 2 pici gyermek az egyik unokatesó gyermekei. 2 szintes házról beszélünk, most a 2. szint ki van adva 1 hétre a munkásembereknek. A kedves mama mondta, hogy a gyerekek menjenek fel aludni ahol a munkások is vannak (igaz csak 1 szoba van használatban) az egyik unokatesó mondta: Mama oda nem mehetnek ott az emberek vannak most. Hát a Mama hajthatatlan volt. Mondta az unokatesó nekem, hogy valaki még mondja mamának ne csak ő. Hát az a valaki én voltam. Mondtam: Oda most tényleg nem mehetnek fel a gyerekek aludni. Erre a Mama: Nekem te ne akard megmagyarázni. És mutatta, hogy dilis vagyok.

Na itt betelt a pohár. Lenyugodtak a kedélyek. Unokatesó még mondta, hogy nem rosszból mondtuk stb...Én is mondtam: Nem akartam ebbe bele szólni...Mama: Én jobban tudom.

Én tudom, hogy bogaras már meg öreg...de azért szerintem elvetette a súlykot. Mellesleg a barátomat nem szereti unokájaként van egy másik unokatesó ő a minden meg a barátnője. Mi meg a senkik. Hát most azt tervezem, hogy nem fogom magam hagyni, hogy megalázzanak és én is semmibe fogom venni. Tisztelni kell az öregeket de én őt már nem tudom. Szerintetek?

20/L


2013. júl. 24. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell odamenned, és akkor nem fog idegesíteni. Ez amit leírtál meg egy értelmetlen zagyvaság, semmi értelme.
2013. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A te válaszod se értelmesebb.
2013. júl. 24. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Az az igazság a mama ott lakik te pedig nem.....

Attól neked nem kell eltürnöd a mama beszólogatásait.Szólj vissza.Akkor legfeljebb elküld a házból.Ha így lesz a barátod szülei megmondják,neki,hogy vegyen vissza,ha esetleg a mama háza akkor löve vagy....

Èn mindenképpen megmagyaráznám a mamának a véleményemet.....

Sokan még közel a 80 hoz is nagyon fittek.Pl. a szomszédunk is.Ès tök laza normális. :)



32/L

2013. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha látod, hogy kedves a nagyi, légy te is az. ha látod, hogy rossz napja, hagyd rá. ne törődj vele. magadra akarod haragítani az egész családot?
2013. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!