Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is ilyen kib. szottul...

Nektek is ilyen kib. szottul rosszul esne? Igaza van a férjemnek, hogy féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Egy olyan munkahelyen vagyunk a férjemmel, ahol elég sok külföldi megfordul a továbbképzésen, nem is említem miről szólnak a bulik.

A fiúk mindig előre megnézik, hogy kik jönnek és ki kit foglal le. A méricskélésen a férjem is ott van, elvárja, h mindig legyek velem, de nekem nagyon rosszul esik, amikor arról beszélnek, h ki h néz ki, ki tud biztosan mélytorkozni. A férjem is hangot a véleményének, és sokszor olyanok miatt fitymál le egy gyönyörű, modellnek kinéző nőt, ami miatt engem is lehet - pl. nekem kicsit távol állnak a szemeim, a múltkor meg egy másik nőre így képről azt mondta, hogy nem akar halat szájba b@aszni. Tehát ennyi erővel engem sem kellene vonzónak találnia.

Ha meg annyit mondok, hogy nekem ez rosszul esik, akkor meg mondja, h csak beszélnek róla, ne legyek féltékeny. Csak nehéz, amikor egy idegen nő képére áll fel neki...


2013. júl. 28. 18:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ezzel nem az lenne a fő problémám, hogy rosszul esne, vagy féltékeny lennék, hanem az, hogy nem tudnék együtt élni egy olyan emberrel, akinek ilyen megnyilvánulásai vannak. Ne haragudj, hogy ezt írom, de nem lehet valami intelligens ember.
2013. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját... a férjed ilyen világ tahója, ráadásul előtted, ami a tiszteletlenség netovábbja, neked meg a féltékenység a fő problémád..
2013. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezt az egészet. A férjed előtted beszéli meg, hogy kit miért és kit miért nem b aszna meg? Mi keresnivalótok van egymás mellett?
2013. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem féltékeny lennék....hanem KIÁBRÁNDULT! Ilyen alacsony szintre lesüllyedni, főleg a saját párunk előtt, hogy ki tud mélytorkozni, nem akar halat szájba ba.szni, méricskélnek és stb.
2013. júl. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
...és még én hittem azt, hogy a párom milyen tapintatlan azzal, hogy a jelenlétemben (némán) megnéz egy másik nőt!?
2013. júl. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Aspartia ***** válasza:

Ne haragudj, én most nagyon bunkó leszek: Te egy ilyen emberhez mentél férjhez?

Vagy a házasságotok elején még nem volt ilyen? Azt ugyan kétlem, mert egyik napról a másikra egy tisztességes ember nem lesz ilyen ,hogy "húú, melyiket mélytorkoznám?" Jézus. :D

2013. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!