Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok otthon anyukátok...

Nálatok otthon anyukátok milyen gyakran főz?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 23:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
53%
Minden másnap legalább, de előfordul, hogy minden nap. De sokszor főznek olyat, amit én nem szeretek. Elég válogatós vagyok, ezért már 12-13 évesen megtanultam főzni. Ha valamit megkívánok, elkészítem, vagy ha nincs otthon olyan, amit szeretnék, akkor főzök. De előfordul az is, hogy a szüleim megkérnek, hogy főzzek már valamit, mert tudják, hogy másnapra nem maradt semmi kaja, de már nincs kedvük/idejük csinálni semmit.
2013. júl. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
53%

Mióta elköltöztünk a tesómmal már csak 2-3 naponta, előtte minden nap főzött.

Én is úgy 2 naponta szoktam.

2013. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
53%
Amikor apum (meg tesóm) itthon van akkor 1-2 naponta, de mivel mi ketten nem eszünk sokat ilyenkor kb heti 3x elég egy keveset. Nyáron mondjuk szinte csak dinnyén élünk ketten :D
2013. júl. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, hány éves vagy?

Esetleg ha odaállítanál valami recepttel, akkor nem lenne jobb a helyzet? Lehet, hogy csak arra érti, hogy nincs kedve és ideje azon gondolkodni, hogy mi legyen a vacsi, meg elmenni bevásárolni rá.

2013. júl. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
57%

Utolso ezt azert ketlem. Heti egyszer foz es akkor is mindig ugyan azt!

Az en anyukam vallalkozo (volt) kocsma, butik 3 sajat gyerek, 3 nevelt, 1 meny es egy unoka plusz apu meg o. Ideje szinte semmi megis minden nap minimum 1 de altban 2 felet fozott. Mara mar felnottem sajat kulon haztartasban elek a parommal es bar egyenlore csak varjuk elso babank szuleteset megis minden nap fozok. Kettonkre.

2013. júl. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
53%
heti kb 3-4x. De azt fateromnak főzi leginkább, nekünk nem jut belőle.
2013. júl. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
53%

Mindennap ha otthon vagyunk, minden másnap hogyha máshol ebédelünk.


Főzzél te is egyszer-kétszer, ha meglátja milyen finomakat csinálsz, lehet hogy ő is elkezd kísérletezni.

2013. júl. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
53%
Én anya vagyok, nem igazán szeretek főzni, de annyira jó látni, ha örömmel eszi a családom a főztömet. Szinte minden nap főzök, hétvégén, amikor hazajön a lányom, rengeteg félét készítek, hogy egyen végre házi kaját és tudjon vinni magával az elkövetkező napokra. Olcsóbb és finomabb is így.
2013. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
53%

Minden másnap e van, hogy minden nap...


Viszont montanság előfordul, hogy nem főz..


Apu hetente egyszer ételmentes napot tart, a tesóm, és anyu is diétázik, én pedig nem élek otthon..így van amikor csak levest esznek, vagy sak gyümölcsöt...


De gyerekkoromban mindennap volt meleg kaja,gyakran én főztem 10 éves korom felettől, amikro nem volt idő főzésre, munka miatt, én pdig gyerek voltam, akkor rendeltük a helyi sulis menzán a családnak, tesóm még az oviban evett, én pedig nem bírtam a napközit

2013. júl. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
70%
Mikor egész nap itthon van, akkor minden nap és mindig mást. Mikor dolgozik, akkor csak hetente párszor főz, de valahogy mindig megoldja, hogy legyen mit ennünk.
2013. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!