Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszámolás a gyt-al, ti...

Elszámolás a gyt-al, ti változtatnátok a szokáson vagy próbálnátok nem foglalkozni az új feleséggel?

Figyelt kérdés

Az exférjem sok gyerektartást fizet, ezért úgy állapodtunk meg hogy minden hónapban megírom hogy miket költök a gyerekre. Persze nem fillére pontosan, csak ami nagyobb tétel: ruha, iskolai ebéd, különóra, szórakozás, sport, megtakarítás.


Eddig nem volt gond, de most az új felesége kitalálta hogy ez meg az feleséges, miért vettem ennyiért cipőt meg minek jár nyelvet tanulni, moziba stb.


Ti lenyelnétek ezeket?


2013. júl. 30. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Köze? Nem vele állapodtál meg és nem tőle kapod, u.h. ignoré.
2013. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem teljesen korrekt, hogy tájékoztatod a volt férjedet arról, mire megy el a gyerektartás. Ez rá tartozik, az új feleségre meg nem. Ha az új feleségnek problémája van, az az Ő PROBLÉMÁJA, te ezzel ne mérgezd magad, ne foglalkozz vele.


Az a lényeg, hogy a volt férjedre ne tudjon hatást gyakorolni.

2013. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Semmi köze hozzá, de befolyásolhatja az ex-férjedet. Ebből még lehetnek problémák.
2013. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Úgy csináld tovább, ahogy eddig is.
2013. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Befolyásolni szerintem nem fogja tudni, eddig is voltak próbálkozások a korábbi barátnőktől. Mondja is hogy ne foglalkozzak vele, ő sem teszi.


De én egyszerűen nem bírom elengedni a fülem mellett.

2013. júl. 30. 13:32
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Szólj az exednek, hogy fogja vissza magát a felesége, mert semmi köze hozzá.
2013. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Hh nem tudod elengedni a füled mellett? Ezeket konkrétan neked mondja v h jut vissza hozzád az infó?
2013. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Ha a volt férjed nem foglalkozik ilyesmivel, akkor te se tedd, tudom, hogy rosszul esik, én új nőként inkább tartanám a számat, de ők tudják. Mindenesetre ezeknek épp ez a célja szerintem, hogy bekeverjenek. De mondd meg nekem, ha ezek ilyen ostobák és rosszindulatúak, akkor miért neked kéne rosszul érezned magad emiatt, főleg, hogy a volt férjed teljesen normálisan áll a témához? Nem kellene erre egy percig sem energiát, időt pazarolnod, a libuskákat az exed dolga lerendezni.

Szerintem tök jól csináltátok, ez maradjon is így.

2013. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mond meg neki h: a jog szerint te NEM vagy köteles beszámolni róla h mire megy el a gyt összege


és az h ti ezt megbeszéltétek csak h tudja mégis mit kap a gyerek, az a ti magánügyetek és neki semmi köze hozzá

2013. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem is vagy köteles elszámolni.
2013. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!