Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutassam be a barátomat...

Hogyan mutassam be a barátomat a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a barátom 16 éves én pedig 14 vagyok,és be szeretném mutatni,tudják a szüleim hogy alakuló kapcsolatban vagyunk,de azért szeretném be mutatni mert a szüleim jobban kiengednek ha olyanokkal vagyok akit ismernek.Nos,a barátaim ebben nem sokat tudtak segíteni,de az is közbe játszik hogy eléggé cigányos a neve,de nem úgy öltözködik,nem úgy viselkedik,és a bőrszíne sem olyan,mint egy cigányé..és kulturált,tisztelet tudó,és anya nem igazán szereti a cigányokat,és kénytelen vagyok bemutatni...segítsetek.!!

2013. júl. 31. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
A srác vigyen virágot anyukádnak, apukádnak meg egy üveg bort. Ettől majd rendkívül udvariasnak fogják találni. Az, hogy valakinek barna a bőre nem jelent semmit, a lényeg a viselkedés, öltözködés, hozzáállás, tekintet, testbeszéd :)
2013. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm,és hogy a vezetékneve Galyas??

ez sem nagyon számít ha a megjelenése jó,és udvarias?

2013. júl. 31. 09:07
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Ja, hogy a barátod cigány? Hűha ha nem igazán szereti anyukád akkor nem lesz könnyű...

Annyit tudnék tanácsolni, hogy egyszer kisérjen haza és akkor mutasd be őt, mond, hogy ő a "pista" és kész.

2013. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát igen,úgy terveztem hogy úgy jön el,de a srác előtt nem mondhatok más nevet róla..:/
2013. júl. 31. 09:09
 5/11 anonim ***** válasza:
de mi a jó istennek kell 14 évesen bemutatgatni??? én ezt sosem értettem...
2013. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó: azt, hogy te ezt nem érted attól még a kérdezőnek ez fontos.


Kérdező csak a keresztnevét mond, ne mond a vezetéket.

2013. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nagyon sokan nem értik, 24évesen oké, de 14éves 2hetes szerelmeket olyan felesleges... kínos a szülőnek, kínos neked... akkor mire jó???
2013. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Galyas? Még nem is hallottam ilyen névről. Amúgy teljesen mindegy, hogy hogy hívják, rengeteg fehér OLÁH-ot ismerek pl. Igaz, hogy Sztojkát, és Kolompárt még csak cigány kiadásban láttam. De reméljük értelmesebbek a szüleid annál, hogy egy vezetéknévről ítéljenek. Bor és virág jó ötlet.
2013. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

15 évesen szerintem anyém 3 évig nem tudtam az akkori barátom vezetéknevét

Meg amúgyis mindegy, nekünk is cigányos a vezetéknevünk, pedig egyáltalán nem vagyunk azok( Farkas)


Anyu, apu, ez itt Józsi!

2013. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek bemutatni? Mert a boha életben nem engedem el a kamasz lányomat egy ismeretlen fiúval sehova. Ezért. Előbb legyenek nálunk párszor, ismerjem meg én is a fiút, aztán meglátom elengedem-e vele pl. egy házibuliba a lányomat. Mondjuk a 14 évest nem engedném el. De 16 évesnél ez már abszolút téma.
2013. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!