Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztünk a férjemmel:...

Összevesztünk a férjemmel: kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A héten szabadságon vagyok, rendet raktam a lakásban és összegyűjtöttem azokat a dolgokat amiket már nem használunk, hogy eladjuk. A férjem szerint nem kéne eladni, "majd jók lesznek valamire". De én már nem akarom kerülgetni őket, ráadásul a pénzt is lenne hova tenni.


Ti mit gondoltok?


2013. júl. 31. 13:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
:)) Igen, jó lesz még valamire:))) Ezen az alapon, nekem 100 négyzetméter pincébe lassan nem lehet bemenni.:)) Tutira tudom, hogy van az a bigyó, ami épp kéne, de hol? Azt már nem:)) A nejem azt tanácsolta, egy hét peca. Addig ő bekötött szemmel kiválogatja ami nem kell és konténer:)) Asszem igaza van.
2013. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kecsegtesd a férjedet azzal, hogy a kacatokért kapott pénzből mi mindent csinálhatna... ;-)
2013. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem terveztek több gyereket, és ezek nekik már nem kellenek, akkor szerintem ne tartsátok meg, minek.

A bundák meg pikk pakk megmolyosodnak, nekem volt ezzel már bajom, évekig irthattam őket a lakásból, mert utána mindenbe belemennek, ami kicsit is érdekli őket. Szerintem Neked van most igazad, én is eltüntetném őket, ezek tényleg semmire nem lesznek már jók.

2013. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

6-os: de igen, az én dolgaimat is beleraktam. 2 gyereket szültem, sokat változott az alakom az évek során, több méretben vannak ruháim amiket már nem hordok.

Vannak könyveim, DVD-im is amiket szintén eladnék. Nem csak a férjem dolgait szedtem össze.


Mondtam neki hogy nézzük át együtt, de neki arra persze nincs ideje.

2013. júl. 31. 13:58
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor add el csak a te cuccaidat, ha látja, hogy mennyi pénzt tudsz ezzel keresni, akkor hátha neki is lesz kedve :)
2013. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
81%

1.§ Mindíg a férjnek van igaza.

2.§ Amennyiben mégsem a férjnek lenne igaza, úgy az 1.§ lép érvénybe.


Csak viccelek, én férfiként veled értek egyet, évente kétszer összeszedem a nem használt ruhákat, játékokat szir-sz_rt, ami olyan azt továbbadjuk, ami olyan kidobjuk, ha lenne hova tenni sem gyűjtögetném. Anno vhol olvastam, hogy amit 3 hónapig nem használsz arra valószínűleg soha többet nem lesz szükséged (nyilván nem a sícipő meg hasonló szezonális dolgokra kell érteni), én eszerint szoktam szelektálni, még soha nem hiányoltam semmit utólag.

2013. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!