Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim a...

Miért ilyenek a szüleim a barátommal szemben? Hogyan változtathatnék rajta?

Figyelt kérdés

Eddig még csak anya találkozott vele, apukám nem mert azt mondja már nagyon sok ideje hogy fél év múlva már emlékezni se fogok rá.

De állandóan szidják, hogy biztos buta, hogy biztos csak "azt" akarja tőlem, hogy biztos nem vagyunk szerelmesek, hogy mennyire izé hogy fültágítója van, hogy más városban lakik, hogy találjak már jobbat...még az is zavarja őket hogy pár cm-el alacsonyabb nálam. Egyszerűen egy jó szavuk sincsen vele kapcsolatban és ez nagyon rosszul esik nekem.

És amúgy egyáltalán nem erőltet semmit, nagyon jól tanul és tényleg bizonyítja hogy szeret engem és nagyon kedves. Ő már bemutatott a családjának és nagyon jól kijövök velük és a barátom szerint is kedvelnek engem. Nem értem hogy az én szüleim miért nem képesek nyitni felé. Tulajdonképpen nem is ismerik és még is ilyen véleménnyel vannak róla.:(

Egyébként és 14 éves vagyok a barátom meg 17 de tényleg nagyon jól kijövünk, 9 hónapja jöttünk össze és nagyon boldogok vagyunk és szeretjük egymást.



2013. júl. 31. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, hogy a szülőknek miért kell ellenségeskednie. Szerintem ne erőltesd a dolgot egy darabig, ha komoly a kapcsolat előbb-utóbb csak belátják, szépen lassan megismerik. Addig is kitartást és sok boldog pillanatot! :)
2013. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 14 éves gyereknél korainak tartom a "járást". Az, hogy vannak fiúk a baráti társaságban az természetes, de egy 17 éves fiút minden különösebb indok nélkül elzavarnék a lányomtól. Tudom ez most nagyon csúnyán hangzik, de majd megérted, ha idősebb leszel:-)))
2013. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt megláttam a korodat, majdnem mást írtam.

Az ok egyszerű: az a bajuk, hogy te még csak 14 éves vagy. Egy 14 éves gyerek. Nem konkrétan a személlyel lehet a bajuk, hanem alapjában véve azzal, hogy barátod van. Megjegyzem, szülőként én sem akarnám, hogy a 14 éves lányomnak barátja legyen.

2013. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, kedves kèrdezö, de egyetèrtek az elöttem szólókkal: egy 14 èvesnek mèg nem kelleme komolyan "járnia" valakivel, föleg nem egy 17 èvessel. Akárhogy is nèzzük, gyerek vagy mèg, nyilván ezèrt nem örülnek a szüleid - èn se tennèm.


Arról nem beszèlve, hogy 15 èvesen mèg nagyon nem kellene szexelni, azt meg egyetlen felnött embernek sem fogod bemagyarázni, hogy egy majd' 18 èves fiú vár mèg rád vagy 2 èvet..


Ezeket amúgy nem bántásból írom, csak hogy èrts, mièrt nem szabad lelkesedèst elvárni a szüleidtöl.

2013. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!