Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátommal sosem tudok jókat...

Barátommal sosem tudok jókat beszélgetni. Olyan mintha nem lenne tájékozott. Nincsenek "sztoriai" MIndig feldobok egy témát, de csak 1 mondattal lezárja. Miért? Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Régen depressziós volt, ez lehet az oka? Olyan rossz,hogy kb. 1 ,2 téma van amiről vehet vele beszélgetni...Amúgy minden tökéletes de ez.. kezd unalmassá válni,hogy csak én fejtem ki mindig a véleményem...26 évesek vagyunk, és nagyon szeretjük egymást, 5 hónapja vagyunk együtt. 2 hónapja távkapcsolatban élünk 3 hetente látjuk egymást, de ez októberben véget ér mert mondta,hogy költözzek ki hozzá.De ezen a hibáján,hogy változtassunk?

2013. júl. 29. 15:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

"Barátommal sosem tudok jókat beszélgetni."

"5 hónapja vagyunk együtt. 2 hónapja távkapcsolatban élünk 3 hetente látjuk egymást"

"Amúgy minden tökéletes"


Oké...

2013. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az ő hibája, de nem is a tiéd. Ő ilyen, nem egy beszédes alkat, te meg az vagy, egyszerűen ebben nem illetek össze. Nem hibáztathatod ezért, hiszen ő ilyen. Ha nem tetszik, keress mást, akivel ez is jobban működik, de ne akarj senkit megváltoztatni!


Ezt írod: "Amúgy minden tökéletes ..." Nem, ez messze nem tökéletes. Ha egy pár az alapvető kommunikációt nem képes végrehajtani úgy, hogy mindketten elégedettek legyenek vele, az nem tökéletes kapcsolat, valószínűleg más téren sem, csak az még nem jött elő.

2013. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Zeu válasza:
100%
Ezen nem tudom lehet-e egyáltalán változtatni. Én is ilyen vagyok, nem tudok beszéletni (24F). Szívesen meghallgatok akárkit, szeretek társaságban lenni, nevetni, de nincs mondanivalóm. A közös programok, élmények sokat segítenek, javítanak a helyzeten, de van aki egyszerűen ilyen.
2013. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Elég kevés ideje vagytok együtt, és ez szerintem elég nagy probléma ha nem tudtok beszélgetni. Igy az összeköltözést is eléggé átgondolnám a helyedben. Én nem kötném össze az életemet egy depressziós lelki sérülttel, mert nem lehet vele mit kezdeni azon kivül hogy ápolgatod a lelkét, kiszolgálod stb... Nem biztos hogy megéri. Inkább keress egy olyan férfit aki optimipsta, életvidám az fog tudni beszélgetni is!
2013. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

amúgy minden tökéletes.. emígy meg nem. akkor 50-50% ..az már sok...egy jó dugás, jó beszélgetés aranyat ér.


nagyon szeretjük egymást...hm.. ezt ő mondta, amikor véletlenül beszélt?

2013. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
15:58: attól még, hogy "depressziós lelki sérült" valaki, vagy az volt, még nem jelenti, hogy ápolgatásra meg kiszolgálásra szorul...
2013. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
De mit szeretsz benne, ha nem mond semmit? Hogy néz ki a fejéből?
2013. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is csöndesebb típus, nem az a szószátyár fajta, viszont mi jól el tudunk beszélgetni, akár egész éjszaka. igaz, én beszélek többet, de ő sem ül, mint egy kuka, csak akkor kell szinte harapófogóval kihúzni belőle a mondatokat, ha úgy érzi, nem kompetens a témában, olyankor nem szívesen mondja el a véleményét, egyéni benyomásait, mert nem szeretne hülyeséget mondani. Figyeld meg, mikről beszél szívesen, és miről nem, talán csak azért hallgat, mert nem tud mit hozzáfűzni a mondandódhoz, mert azt sem tudja,mi fán terem. Ha viszont semmilyen témában nem tudtok kommunikálni, akkor nem passzoltok valószínűleg össze, és ha még most nem is, de 1-2 év múlva ez még inkább ki fog ütközni.
2013. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem lehet változtatni. Nem is akarok tanácsot adni,sok nőnek ez nem probléma. Az sem jó,ha szóhoz sem tudnál jutni mellette,mert folyamatosan beszél,nem érdekel a véleményed.
2013. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 noezmeg válasza:
100%

Szerintem semmi köze a depinek az nem iylenekben az inkább egy leleki krizis állapot, lehet neked is és te sem szeretnéd magad akkor neten látni. Nem beszél, de említed ő van kint?? jól értem, hogy a távkapcsolat az gondolom kinti munka és ő kért meg költöz ki.. ugye? Te mit csinálsz, ő mit csinál azért ezek fontosak és nem kell részletesen.

Lehet te 'itthon lopod a napot' nem szószerint érsd, majd kint te is 18órában fogsz dolgozni akkor te milyen szótlan leszel. Kint sincs a keritás kolbászból.

2013. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!