Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nem tudom mit kezdjek...

Nagyon nem tudom mit kezdjek már magammal! Anyám nem hagy élni! 17 éves fiú vagyok és egyszerűen úgy kezel mint egy 10 évest! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátaim is kezdenek rossz szemmel nézni rám..! Nem mehetek bulizni,ha mehetek is már nagyon korán haza kell jönnöm (mindig nekem a leghamarabb) Ha focizhatnékom van,nem mehetek csak úgy el focizni! Megbeszélni próbáltam már vele,de nagyon makacs és nem lehet! Ha valami nem úgy van amit ő akar azonnal áll a bál..! Nagyon rossz így..Kezdek teljesen magamba fordulni!
2009. okt. 24. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki szépen hogy megbízhat benned.. és apukádal nem tudsz beszélni?? Üljetek le és beszélgesetek eről, Ne fordulj magadba mert az nem lesz jó:S
2009. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugi!Meg egy ev es 18 leszel.Melo es albi vagy kolesz lesz a megoldas.
2009. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Apummal nincs is baj vele normális a kapcsolatom és ha teheti ki is áll mellettem,de mindig annak kell történnie amit anyám akar... :S
2009. okt. 24. 15:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóljál apukádnak hogy beszéljen anyuddal, Vagy a közelebbi családtagokkal!
2009. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először is bizonyítsál neki! Hátha megváltozik a véleménye.. és akkor elenged focizni, bulizni.. de lehet az is hogy egyszerűen félt! Tesóid vannak? Ha egyedül vagy akkor biztos nagyon félt általában így van az egyke gyerek..
2009. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen tanuló vagy? Szoktál segíteni otthon? Káros szokásokkal hogy állsz?


Nemsokára mész úgyis vagy továbbtanulni vagy dolgozni, akkor keresel pénzt, elköltözöl albérletbe vagy koleszba, ahol már nem fog anyukád felügyelni, de akkor a saját pénzedet kell beosztanod.

2009. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Valamilyen szinten természetes hogy félt,az anyák mindig is ilyenek voltak.Próbálj belegondolni a helyzetébe,nem lehet könnyű neki,hogy tegnap még járni tanított,ma meg már el kell,hogy engedje a kezed. :) Nem tartom jó megoldásnak,ha csak elmenekülsz otthonról,azzal nem oldasz meg semmit. Szerintem próbáljatok meg közösen leülni az apukáddal és anyukáddal megbeszélni ezt,biztos találtok valamilyen megoldást. Nálunk nagyszerűen működik a valamit valamiért elv,ha én teljesítem a kötelességem pl.tanulok,besegítek otthon,stb. ,akkor ezt apu értékeli,és ő is úgy viszonyul hozzá,ha el akarok menni bulizni.Tudnia kell,hogy megbízhat benned.

16/L

2009. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Teljesen egyetértek az az előttem szólóval!

Nem kell elköltöznöd otthonról,hatalmas butaság lenne!

Nekem is van gyerekem,én is féltem mindentől!Ha az ígért időpontokba hazaérsz,betartod amit kér,nem lesz gond!

Hidd el lazábban fog engedni!!!!!!!

2009. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!