Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, hogy csak ilyen kis...

Ciki, hogy csak ilyen kis lakást kaptam?

Figyelt kérdés

Felvettek egyetemre, és h ne kelljen albérletre költenünk, kaptam egy lakást. De csak egy előszoba van benne, egy szoba, és egy fürdő.


Szóval szoba-konyha egyben van, igaz, hogy belvárosi, de földszinti.


Anyuék azt mondták, hogy úgy rendezhetem be, ahogy akarom, de belvárosbn, enni pénzért nagyobbat nem tudtak venni, azt meg nem akarják, hogy a külvárosban éljek, paneltelepen.


2013. júl. 31. 21:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Én örülnék neki.
2013. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Belvárosban kapsz lakást, és cikinek tartod, mert egy!!! embernek szobakonyha? Mi ketten élünk szobakonyhában, nem ciki...
2013. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy ciki!

Légy nekik nagyon hálás, hogy ezzel megalapozták az egyetemi éveidet - és még később is!

Rendezd be lakályosra, otthonosra, úgy, ahogy neked a legjobban funkcionál és tetszik. Feltételezem, hogy csak olyan barátaid vannak és hívod oda őket, akiknek eszükbe sem jut, hogy ez ciki lenne.

2013. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy ciki...hogy kérdezhetsz ilyet?
2013. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
Ciki? Basszus, örülj neki, hogy kaptál egy lakást, a legtöbben ezért hitelt vesznek fel és keményen dolgoznak évekig. Egy személynek amúgy is minek nagyobb?
2013. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%
Örülj neki, hogy egyáltalán kaptál. Tudod Te mennyibe kerül egy lakás? Még így is millió!!! felett van, hogy lent vannak az ingatlanárak. Még egy olyan pici is, mint a Tied...
2013. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon remélem, hogy csak trollkodsz.
2013. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
92%

Szia


Én magam 4 évig dolgozok a lakásomért magyarországon megyeszékhelyen...


Nővérem hitelt vett fel ő 36 évet dolgozik érte..


Te kaptál egyet amit amint lesz valakid és családot alapítotok vagy eladod vagy kiadod albérletbe.

2013. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem ciki, de az igen, hogy ez felmerül benned.
2013. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%
ezt a szüleiddel vitasd meg, kíváncsi leszek mekkora pofont kapsz majd :P
2013. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!