Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Önkormányzati szolgálati...

Önkormányzati szolgálati lakást kaptam, ha komfortos a lakás fokozata a szerződés szerint, akkor ahhoz kell e biztosítaniuk fűtőberendezést?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Csak az összkomfortosnál kell, a komfortosnál nem. Az egyedi fűtésbe a villanykályha, és az olajkályha is beletartozik, nem csak a gázfűtés. Ezt a bérlőnek kell megoldani.
2010. nov. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. nov. 22. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


itt vannak a kofortfokozatok:

[link]


ezek szerint kell.

2010. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A komfortos mellett azt látom bepipálva hogy fűtés egyedi készülékkel. Ez akkor nem azt jelenti hogy adniuk kell valami kályhát pl. ?
2010. nov. 22. 11:44
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Na ezen jót derültem :D

A távfűtés mióta komfortosabb, mint az egyedi? Amikor október elején megfagyok, mert még nem megy a fűtés, jóllehet 5 fok van, és hasonlók :D

2010. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A 11:30 as vagyok.


Igen, ha komfortos lakásnak adták ki, akkor az önkormányzatnak, mint tulajdonosnak gondoskodni kell a fűtőberendezésről, mint a lakás más tartozékairól. ugyanúgy ahogy vannak csaptelepek, wc-csésze, mosogató stb kell lennie kályhának, vagy konvektornak, vagy valaminek.

2010. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 11:30-as. Én is így értelmezem, csak megerősítésre vártam.
2010. nov. 23. 14:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia 11:30-as! Nem tudnád megmondani hogy ez hol van leírva esetleg? Ugyanis ezeknek hiába mondom tesznek rám magasról és én nem akarom hagyni. Köszi előre is.
2010. dec. 30. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!