Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kisfiam apja azt szeretné...

A kisfiam apja azt szeretné ha a gyerek is fülbevalót hordana mint ő (neki van mind a két fülében) szerintetek engedjem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 09:07
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
61%

kérdés mekkora a gyerek?


én iskolás kor előtt nem vettem még a lányaimnak sem fülit

2013. aug. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
93%
Ha még kicsi a gyerek, akkor ne engedd, mert az óvodában/iskolában kicsúfolhatják miatta, hogy lányos. Ha már tizenéves, akkor pedig döntse el a fiad, hogy szeretné e, abban a korban már (sajnos) menő dolog fiúknak a fülbevaló.
2013. aug. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
86%
#2 100%
2013. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
34%
Miért ne? Végül is ettől a gyereknek semmi baja nem lesz, ha nem tetszik neki, akkor kiveszi és ennyi. De ha szereti az apját, akkor valószínűleg büszke lesz rá, hogy neki is van, mint apának.
2013. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
89%
Én nem akarnám, hogy a kisfiamnak két fülbevaló legyen a fülében, szerintem irtó hülyén néz ki egy kisfiú fülbevalóval. Mondjuk nekem felnőtteken sem tetszik. De kérdés, hány éves a fiad.
2013. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Először is. Hány éves a gyerek?
2013. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
90%
szerintem pedig már nem "menő"a fiuknál a fülbevaló.3 gyermekem van 1 fiu.Egy kisfiunak van az oviba,és nem egyszer hallom a gyerekektől,hogy...fogd be a szád te lány.Ha akkora lesz és akar akar rakasson magának,de szerintem ne döntsetek helyette.Sok kellemetlenségtől ovjátok meg.Persze ez a magán véleményem:).Lányaimnak van de a fiamnak nem lesz.Hozzáteszem öcsém mikor gyerek volt 15 éves akkor neki is volt,de most van egy 4 éves fia,de neki sincs.
2013. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
4 hónapos.
2013. aug. 1. 09:16
 9/49 anonim ***** válasza:
92%
4 hónapos? Dehogyis engedném. Ezt az apja sem gondolhatja komolyan...
2013. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ezt nem neked kell megengedni. :D Én is úgy gondolom, hogy majd a fiú eldönti maga, ha már elég érett lesz. Most persze, hogy rábólintana, mert apának is van.

Egy kislánynál oké a dolog, mert nem csúfolják a többiek miatta, meg a későbbiekben szinte biztos, hogy maga is akarna, de a srácoknál azért máshogy van.

Gondolom apuka is önszántából lövette ki a fülét, és nem az apja akarta...

2013. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!