Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki már kisbabaként rakatott...

Aki már kisbabaként rakatott fülbevalót a lányának, volt belőle baleset? Hogy kitépte, vagy másik gyerek tépte ki játék közben?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

nem, nem volt semmilyen gond belőle. Eddig legalábbis, most 2,5 éves a lányom.

A első egy körbekarika volt, tehát nem is tudott semmibe beleakadni.

Mondjuk ami nem baleset, de tök idegesítő, hogy elhagytunk már vagy 5 fülbevalót, szóval én már ezüstben utazom. :-))

2013. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még egy iylenről sem hallottam pedig rengeteg fülbevalós kislány van a közelemben.
2013. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Czinkapanna ***** válasza:
Szia nekem 15hón a kislányom 4naposan kapott fülit de nem volt semmi gond eddig belőle még ki sem kapcsolódott neki nem akdt be sehova szóval tök jó :)))
2013. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14 hónaposunknak még a kórházban töltött napok alatt csináltattuk meg. Azóta is tök természetesnek veszi, hogy ott van. Találkozott már kisebb és nagyobb gyerekekkel, de játék közben eddig sosem történt semmi baleset. Arra viszont emlékszem, hogy mikor én voltam óvodás minden hónapban elhagytam az arany fülbevalóim, aminek a szüleim nem igen örültek...
2013. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még csak 1 hónapja van meg a fülbevalója a lányomnak, nem is foglalkozik vele, hogy ott van.


Viszont egy tipp: én ékszerésznél készíttettem (mert amúgy nem kapni ilyet) olyan fülbevalót, aminek a hátsó részét nem ráhúzni, hanem rácsavarni kell, így remélem elhagyni nem fogja.

2013. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem támogatom ezt a dolgot, legyen legalább annyi idős a gyerek, hogy saját maga el tudja dönteni, kell-e neki az a fülbevaló.
2015. dec. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem kijuhasztóták baba koromban és azóta egy balesetet sem volt vele.
2017. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!