Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukámnak...

Hogy mondjam el anyukámnak hogy lefeküdtem a barátommal? 16/L

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk már együtt a barátommal, és lefeküdtünk. Anyukám is nagyon szereti őt, jól ki jönnek. De attól félek hogy korainak tartja majd és félek elmondani. Szokta kérdezni, meg mondja is hogy mondjam neki a megtörtént mert akkor elvisz fogamzásgátlót fel íratni. Szerintetek hogy kezdjek bele?
2013. aug. 1. 10:37
1 2
 1/18 anonim válasza:
79%
16éves kor a legideálisabb. Nem fogja korainak tartani szerintem, pláne hogy mondta is ezt neked, hogy elvisz feliratni gyógyszert ha megtörtént. Te ismered mondjuk anyukádat a legjobban, de ha rugalmas meg fogja érteni. Eléállsz, mondod neki hogy valamit szeretnél mondani és szépen virágnyelven megfogalmazod, hogy megtörtént. Ennyi, nem kell parázni.
2013. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
" Anyu, nőgyógyászhoz kellene mennünk!"
2013. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Elkísérnél a nogyogyászhoz,mert szukségem lenne a pirulára.
2013. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Sehogy. Szerintem nem sok köze van hozzá. Én legalábbis nem számoltam be a szüleimnek ilyesmiről, fog. gátlót meg egyedül is fel tudtam íratni. 16 évesen nem korai, főleg a mai világban. Ha külön kért rá, hogy mondd el neki, mert el akar vinni orvoshoz, akkor meg mitől félsz?
2013. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát, szerintem azért mondta, hogy szólj ha megtörtént mert tényleg komolyan gondolta a dolgot. Ha nem gondolt volna rá hogy előbb utóbb bekövetkezik akkor nem most mondja hanem pár év múlva. Szerintem nem fog megharagudni. Jobban haragudna ha nem mentek fogamzásgátlóért és azt jelentenétek be hogy terhes vagy.
2013. aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Mindenképp elmondom neki, mert megkért rá, és meg érdemli hogy tudja.
2013. aug. 1. 10:50
 7/18 Antimod ***** válasza:
79%
Abból, amit leírtál, nekem úgy tűnik, hogy anyukád egyáltalán nem tartja korainak, és teljesen normálisan áll a témához.
2013. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 zabmester ***** válasza:
63%
Egyrészt ha úgy érzed, hogy nem akarod elmondani, akkor nem kell, gyógyszert felíratni egyedül is tudsz. Másrészt viszont, ha úgy látod helyesnek, akkor mondd el neki nyugodtan, én sem hiszem, hogy korainak tartja, hiszen ő maga hozta szóba, és pont azért, hogy majd ha már szükség lesz rá, akkor tudjon neked gyógyszert venni. Ebből nekem nem az jön le, hogy ezt megbotránkoztatónak tartja, hanem neked akar segíteni.
2013. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Ne csapd be anyukád azzal,hogy eltitkolod előle!Ha olyan ,akkor rá fog jönni,mert Ő ismer Téged,még ha titkolnád is előtte
2013. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy rugalmas, empatikus és fiatalos gondolkodó anyukád van.
2013. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!