Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy lefeküdtemm a barátommal?

Figyelt kérdés
1.5 éve járunk, már többször aludtunk egymásnál és tényleg szeretjük egymást. Nemrég feküdtünk le egymással, de félek elmondani anyumnak! Segítsetek :S
2011. aug. 9. 16:19
1 2
 1/17 anonim válasza:
miért kéne elmondani?
2011. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha 14-15-16 éves vagy és konzervatív az anyukád akkor én inkább nem mondanám el. Ha több akkor "Anya szeretem XY-t és ő is szeret ezért lefeküdtünk" Nem nagy cucc.
2011. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem ő feküdt le vele, pláne nem az ő dolga :)
2011. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

hány éves vagy?

Ezt csak azért kérdem, mert ha 18éven alul akkor nem biztos, hogy a szüleid örülni fognak, bár nem ismerem a szüleidet, azt sehogy milyen kapcsolatban vagytok egymással.

Ha jóba, akkor oda mész anyukádhoz mondod neki, hogy szeretnél egy számodra nagyon fontos dolgot megosztani vele. és elmondod :)

2011. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Hány éves vagy?

Ha már ott is aludtál nála a másfél év alatt, akkor anyád már tudja, hogy beverte neked a lompost nem is egyszer!

2011. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Tudod vannak esetek amikor valamit szinte kötelező elmondani, de ez nem olyan, ha esetleg kérdezné az egy más dolog lenne, de egyébként ez a te dolgot, mert most szerintem az anyukád sem fogja neked csak úgy elmondani, hogy mikor vesztette el és kivel, érted, van amit egész egyszerűen ha akarsz elmondasz, ha akarsz nem, ha kérdezné akkor persze illene elmondani, de amúgy minek, semmi sem változna.
2011. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
18 alatt vagyok és jó kapcsolatom van anyukámmal, és nem is konzervatív és épp ezért szeretném elmondani neki.. a barátomat is szereti. a nőgyógyászmiatt is el szeretném neki mondani :)
2011. aug. 9. 16:34
 8/17 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi köze hozzá. A nőgyógyász úgyis látni fogja, nem kell előre bejelenteni neki hogy elvesztetted, anyukádnak meg nem mondhatja el, úgyhogy még csak ott sem lesz gáz.
2011. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Szerintem aki azt mondja, hogy semmi köze hozzá az anyukádnak, az elég prímitiv. Szerintem az nagyon jó, hogy olyan édesanyád van akivel ezt is megtudnád akár beszélni (nem azt mondom, hogy pontról pontra), De azért egy szülönek is fontos, hogy tudja.

Én édesanyám is tudta mikor elvesztettem, és nagyon örült, hogy megbízok annyira benne, hogy elmondtam neki (16éves voltam) Utána másképp kezdett velem törödni, úgymond olyan felnőttesen, és ő is elkezdett velem olyan dolgokat megosztani, ami az ő kis "titka" volt.

szóval szerintem egy anya-lánya kapcsolaton ez csak jobb bizalmat épít ki, ha alapból jó a viszony, még jobb lehet csak :)

2011. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, el mondom neki :)
2011. aug. 9. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!