Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan Mondjam el Anyukámnak,...

Hogyan Mondjam el Anyukámnak, hogy a barátommal lefeküdtünk?

Figyelt kérdés
16éves vagyok, a barátom 17, és fél éve vagyunk együtt és nemrég lefeküdtünk egymással. Előtte szüz voltam még. Anyu nagyon jóba van a barátommal, de mégis nem tudjuk, hogy hogy mondjuk el neki...:S
2008. okt. 5. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Miért kéne elmondani neki? Nem kötelező! A saját magánéleted rád tartozik meg a barátodra. Nem vagytok kötelesek beszámolni róla senkinek, még akkor sem ha az épp az anyud. Csak a lényeg hogy felelősségteljesen viselkedjetek, védekezzetek, stb. Egy halom szülő ilyenkor bepánikol és mindenféle tiltásokat próbál bevetni, hiányzik ez? Ha érettnek gondoljátok magatokat a kapcsolathoz, akkor csakis a kettőtök dolga.
2008. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 voltam amikor elvesztettem, de nem szóltam anyukámnak, aztán egy év múlva rákérdezett, és akkor mogmondtam, hogy jól gondolja. Nem csinált belőle ügyet. Én nem éreztem úgy, hogy ezt el kéne neki mesélnem, pedig mindig is jó viszonyban voltunk.
2008. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ha jóban vagy anyukaddal, akkor egyszeruen mondd el neki, hogy megtörtént a dolog, igazából nem változott semmi, hiszen a megfelelő fiuval csinaltad, akivel regota jarsz, akibe szerelmes vagy, o is beled.

nagyon boldog vagy, és a jovoben esetleg lesznek kérdéseid, természetesen mindent meg fogsz vele tovabbra is beszelni.


bátorsag, én nagyon orulnek, ha a lányom megtisztelne ezzel, és megosztaná velem. .. bar lehet, hogy látja a szemed csillogásából, csak várja, hogy elmond :)

2008. okt. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!