Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt e már a családodban,...

Volt e már a családodban, rokonságodban ami vagy aki annyira kicsapta nálad a biztosítékot, hogy teljesen kifordultál magadból?

Figyelt kérdés
Ha van kedved megosztani írd meg az esetet, s hogyan oldottad meg, hátha valakinek pont segítségére lehet a történeted.

2013. aug. 1. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

A húgom márciusba hozzánk költözött. A szüleimmel nagyon összevesztek érthető okból sajnos.

Szerencsére a húgomnak van munkája meg tanul is így nem gond az eltartása mert haza is ad pénzt, nem kérünk tőle sokat csak a kajára való legyen meg neki és ennyi, a többi extrát fizesse magának, az internetét, mert külön mobilnete van meg a TV-jét (MinDig tv Extra) Csak sajnos a szüleim azon akadtak ki hogy a húgo állandóan bulizott még hétköznap is és sokszor éjfélkor ment haza csont részegen aztán másnap alig kipihenve ment el dolgozni. A mai napig nem értjük hogy bírja úgy a munkát és miért nem rúgták ki emiatt pedig ismerem a főnökét, elég szigorú ember és észreveszi ha valaki nem dolgozik rendesen akkor figyeli őt erősen.

Nálunk is ugyan ez volt 1 hónapja volt amikor totál kiakadtam. Akkor volt hogy 3 napig nem jött haza, telefonon nem lehetett elérni facebookon írtam neki meg emailen is mert a telefonja jelzést ad ha üzenet érkezik de nem reagált rá. Akkor már a rendőrségre is mentünk mondták hogy 24 óra után kell jelenteni, e is jelentettük meg minden, de mivel nagykorú volt így nem hozhatták haza és azt sem mondhatták el hol van csak annyit hogy él-e még. Persze 3 várossal arrébb volt egy barátjánál és dolgozni sem ment be. Akkor a főnöke engem hívott fel hogy mivan vele és mondta hogy kirúgja őt. Szerencsére sikerült falaznom neki, nem akartam de mégis nehéz ma már munkát találni barátnőmnek is fél évébe került mire talált magának állást. Abban maradtam a húgom főnökével hogy vonja le a fizetéséből azt a napot és ennyi, szerencsére sikerült is, de még egy ilyen és kifogja őt dobni. Akkor ugye a 3. napon hazafáradt éppen a barátnőmmel, hívogattuk az ismerőseit hogy tudnak-e róla valamit, és akkor hazajött és mint aki semmi sem történt úgy állt a dolgokhoz és leült TV-zni. Akkor nem foglalkozott semmivel flegmán válaszolt, mondta hogy őt nem érdekli csak bulizott ennyit megérdemelt, és hiába mondtam el hogy sikerült megvédenem a munkahelyét meg tényleg mindent megtettem hogy ne legyen ennek következménye plusz utána még a rendőrségre is kellett mennem visszavonnia az eltűnését, de olyan dolgokat vágott a fejemhez hogy a hajam égnek állt tőle. A barátnőmet is elhordta mindennek, plusz akkor kicsúszott a száján hogy meg is lopta mert szem előtt tartotta a pénztárcáját, pedig azzal nem is voltunk a húgomat az elején mert a barátnőm úgy emlékezett hogy a pénzt elrakta a szekrényébe és nem is foglalkoztunk azzal de elbulizott 50 ezer forintot. A barátnőm teljes fizetése majdnem erre ment rá, annyi pénze maradt hogy a bérletét megtudja venni, és kitudja fizetni a telefonszámláját.

Akkor ugye a húgomtól több pénzt kértem arra a hónapra ha enni is akart mert ugye a barátnőm pénzéből éltünk, és a húgom pénzét amit elkértünk tőle havi 12 ezret abból fizettük a fűtés díj egy részét mármint a tűzifát és maradt is mindig pénzünk amiből szórakoztunk nyaralást terveztünk volna, plusz a húgomnak is maradt pénze amit elbulizott. De akkor elkértem tőle az egész havi fizetését a 12 ezer forinton kívül az 50 ezret amit persze nem adott meg mert neki állt feljebb a dolog, meg hogy mi a francért én kérek tőle pénzt. Akkor a barátnőm már a szobánkba bőgött annyira megbántotta a húgom, annak külön részletére nem térek ki, és én akkor annyira kifordultam önmagamból, mert még embert nem ütöttem meg, de akkor akkora pofont levágtam a húgomnak hoögy az ágyról is le esett és elkezdett kicsit vérezni a szája. Akkor ő is bőgött már, én meg a kezem jegeltem és annyira furdalt utána a lelki ismeret mert totál kiakadtam hogy már nekem is sírni támadt kevem és kb mint egy depressziós csak ültem a teraszon néztem ki a fejemből még rágyújtani sem volt kedvem egyszerűen teljesen lekapcsolt az agyam. A szüleimet is felhívtam utána hogy jöjjenek ide figyeljenek a húgomra mert ők is keresték ameddig visszavonom a bejelentést a rendőrségen.

Hát ők is balhéztak és sajnos velem is hogy miért furdalt a lelki ismeretem amiért megütöttem mert szerintük ez kellett neki, egy hatalmas pofon. Jó oké hogy ők is idegesek voltak de ez már sok volt mindannyiunknak.

A húgom elég erős alkoholista és akkor mondtuk azt hogy oké a pénzét elvesszük tőle és mi osztjuk be neki ameddig e nem szokik az ivásról és a bulikról. Nem azzal van a baj hogy iszik és bulizik, hanem azzal hogy túlzásba viszi de nagyon.

itt teljesen kiborultam de szerencsére hamar rendbe jöttem, barátnőm is lenyugodott, de a húgom nem tudja kontrollálni magát így mondtuk neki hogy oké ha nem tetszik neki valami akkor pakoljon össze és menjen el. Most hétvégén fog elköltözni már a cuccai egy része a barátnőjénél van, ott fog lakni és ennyi. idegileg már nem bírtuk ezt az egészet.

Bocsánat hogy hosszú lett de ez csak egy töredéke a sztorinak amit ide leírtam.

2013. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Van, de nincs kedvem megírni. Nagyon durva volt, és ezért ez még névtelenül sem publikus.


Nálad mi a helyzet, Kérdező? Nálad volt olyan ember, aki kicsapta a biztosítékot és kifordultál önmagadból? van kedved ezt megírni, hátha segítesz vele másoknak? :)

2013. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen volt,sajnos nekem a családomban az önzőség a legfontosabb.Én voltam az aki egyedül ellenállt ezeknek a durva dolgoknak mert ugye az önzőség elég durva szitukat tud szülni,az a helyzet 4 en vagyunk mindben csalódtam emiatt és tönkre mentem lelkileg,taccs lettem.
2013. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a legdurvább az volt, hogy nagymamám öngyilkos lett. 16 voltam, amikor meghalt, és nem mondták el csak mikor 18 lettem. Nem is értem, miért közölték velem, sokkal jobban tetszett az "elaludt" szöveg, mint ez a verzió. Feltépte a gyászt, teljesen magamba fordultam, megint el kellett siratnom, engednem. Mondták volna meg akkor, vagy soha... 26N
2013. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,egy rendkívül ,,kedves" szingli hölgy,aki papucsnak titulálta az akkori szerelmemet,mert savanyú volt neki a szőlő,aki ingyenélőnek nevezett,mert másfél hónapig nem volt munkám és nem mentem rögtön szalag mellé,mint ő,és akit végül elküldtem az édes anyukájába,szó szerint.Neki azóta sincs senkije,én meg már szerencsére kikerültem az idióta családjából,ahol hozzá szokott,hogy ő parancsol.Nekem nem tudott...
2013. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hűha!!!

Apukám kedves párját annyira szeretjük a tesómmal,h.puszta kézzel ki tudnám végezni!Egy alattomos kígyó,csak a pénz és az gszámí,h.minket elmarjon apánk életéből!Bár már külön életet élünk,nekem már gyerekem van,tesóm is önálló és pl én 200kmre lakom tőlük,mégis ha apának rossz napja van,jön a beszólása,mi van beszéltél a kislányoddal és felhúzott?!Ja,arról csak én tehetek,ha apámnak kaki napja volt?!

Szóval egyszer annyira ordibált,meg hisztizett(még lány voltam,és hozzájuk költdöztem amig nem találok másik albit,1-2hétre!!!)

Dolgoztam,szórakoztam,pénzt adtam haza,takarította!,főztem!A művésznőnek az volt a baja,h.ne rendezkedjek a lakásban,mert hogy oda hordtam a virágaimat!Mindenhol a dudvám volt szerinte!hát nem tudom,h.6db virág miért zavarta 76m2en!De ok.nem baj,kibírom!De amikor sipítozott h.ez az ő lakása és én így és én úgy,meg anyám így anyám úgy,akkor úgy eldurrant az agyam,hogy esküszöm nem emlékszem a vita felére sem mert totál kikapcsolt az agyam!!!Nekimentem,apa meg tesóm szedtek le róla!Nekem szétszakadt a kezem a fogától,ami jól begyulladt,neki meg letört azelső fogának a fele,egy jól sikerült pofontól!Haj itt haj ott,egy ajét szakadt póló!Kulturált,jómódú családból származom,a lakáshoz semmi köze,apumé,Ő utána a miénk!Lehet alpári és minősíthetetlen ahogy akkor nő létemre viselkedtem,de nem bántam meg!!!Azt bánom,h.nem az összes fogát ütöttem ki!!!!Ma,10év után is felszínes a viszonyunk,a családi béke miatt ha ünnepek alkalmával találkozunk elvagyunk,de ajándékot tőlem ugyan ne várjon!A következő tasli is már érik,mert a gyerekemet igazgatná,h.nagyinak szólítítsa!Szóval,lehet repülni fog a másik foga!Nem baj,kifizetem,mint ahogy az előzőt is:-D

2013. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!