Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak ötleteitek hogyan...

Vannak ötleteitek hogyan lehet az anyós képbekerülését leminimalizáltatni? Mi az ami tuti kiverné a biztosítékot. Ilyesmi? Azok írjanak leginkább akik szintén felveszik a kesztyűt. Tényleg ötletekre van szükségem.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 12:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
96%

Költözés,jó messzire,ha lehet országhatáron túlra,hogy sokallja a telefonszámlát.


De komolyan.

Engem imádott amig csak jártunk.Amikor bejelentettük hogy összeköltözünk,akkor már voltak apró megjegyzések.

De amikor megtudta hogy jobb munkalehetőségért ország másik végébe költözünk,onnantól én lettem a közellenség.

Tehetsz bármit,amig közel van,addig menni fog a "harc".


Ne akard hogy ez tegye ki a mindennapjaidat.

2012. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
13%
Inkább rendbehozni kéne törekeddned a viszonyt. Te mentél be az ő családjába, nem fordítva.
2012. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
13%
Hol találkoztok és milyen gyakran? Ez attól is függ.
2012. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

Ő lakik nálunk. Csak aludni jár oda a párom, amikor reggel végez a munkahelyén és du-n együtt megyünk újra hozzám haza.

Tehát nálunk alszik este, nálunk vacsorázik, fürdik, tévézik, hétvége nálunk szintén. Aludni jár csak fel az üres lakásba.

Igazság szerint az zavar, hogy már másodjára fordul elő az, hogy olyasmiért hívja fel a párom, ami piti dolog és nem is tesz maga érte. Lsd. fel akart regisztrálni egy oldalra ami adás-vétellel foglalkozik, de nem tudja hogy kell. Na már most kérdeztem párom, hogy egyáltalán megpróbálta? Válasz: nem. Könyörgöm egy regisztrációban mi nehéz? Vagy honnan tudja hogy nehéz ha meg se próbálja? Miért másnak kell megoldania a dolgát? És ez már nem az első, hogy meg se próbálja megoldani, rögtön a párom veszi elő.

2012. ápr. 18. 12:26
 5/64 A kérdező kommentje:
12.21-hez a kérdésem meg az lenne, hogy én mentem bele az ő kapcsolatukba? Már ne haragudj egy 32 éves férfinak nem anyukával kell kapcsolatban lenni elsősorban hanem a párjával, amivel nem azt mondom, hogy el kell felejteni az anyóst. De ha már külön él, akkor a saját dolgait (főleg ami ilyen nagy volumenű mint egy honlapra regisztrálás) oldja meg maga, persze ha nem megy akkor segítünk persze. De egyáltalán a szándék hiányzik, hogy megpróbálja önmaga megoldani. 50 éves, irodai munkát végez. Szerintem azért ehhez nem kell komoly IQ.
2012. ápr. 18. 12:29
 6/64 anonim ***** válasza:
ez nekem zavaros. Anyós nálatok lakik?
2012. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
Isten őrizz, a párom lakik velünk. Az anyjához napközben amikor nincs otthon akkor jár fel aludni a párom, ha végez reggel a munkahelyén.
2012. ápr. 18. 12:34
 8/64 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pl. nem találkozunk és kész. A fiától nem tilthatod el és fordítva sem, az elmérgesítené a viszonyt. Nálunk a férjem heti 2-3-szor elmegy az anyjához, beugrik, segít ha kell, én meg nem húzom a számat, mert ha hirtelen kell vigyázni a két gyerekre, akkor csak a családra tudok számítani. Nekem nincs más itt a közelben.

Mi az, ami zavar anyósban?

2012. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
62%
ja és a világért se mondjál rosszat az anyjára
2012. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
na ezt nehéz lesz megállni, mert jót nem tudok
2012. ápr. 18. 12:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!