Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim veszekednek mit...

Szüleim veszekednek mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Mostanába elég gyakran mert apámnak (nevelő) hipohonder és fél a betegségektől mert az anyja rákba meghalt azóta mindenen felkapja a vizet és nem szolnak egymáshoz és szerintem válni fognak de már töbször is mondták hogy válni fognak de nem.Mit csináljak hogy ne érezze m magam rosszul mert az a baj hogy apámnak sokpénze van és egy nagy házba lakunk de anyám most nem dolgozik mert 1 éves t estvéremmel van elfoglalva megakadályozni nem tudnám csak nem karok tanúja lenni mert idegesítő és zavaró ha kiabálnak??

#szüleim veszekednek
2013. aug. 1. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj meg velük higgadtan beszélni erről. Mond el, hogy mit érzel akkor amikor ők veszekednek, hogy mennyire tehetetlennek érzed magad, és mennyire bánt. Mivel a problémáikat ez nem fogja megoldani, esetleg vezesd rá őket, hogy ne a Te jelenlétedben vagy hallótávolságodon belül beszéljék meg azokat.

Szerintem csak átmeneti mélypontról van szó náluk, anyukád pici babával, nevelő apukád anyukája most halt meg... talán egyszerre sok a stressz és a változás, de idővel lecsillapodnak a kedélyek. Legyél mindkettőjük segítségére amiben csak tudsz, hogy meggyorsítsd ezt a folyamatot. Kitartás!

2013. aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon tudnám megállítani valamikor nyugi van 3 napig aztán megint 2 napig ez van
2013. aug. 3. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!