Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 eves lany vagyok elvesztett...

13 eves lany vagyok elvesztettem az arany nyaklancom hogy mondjam el anyumnak?

Figyelt kérdés
Egy oltozoben hagytam es masnap nem volt ott,kerestem de nem kaptam...mar sok aranyat elvesztettem es anyum mindig kiborult...de ez volt a legszebb...nagymamamtol kaptam aki sok ideig gyujtott ra(es meg anyum feloli is)hogy mondjam el?hiaba vagyok oszinte ugyis kiborul!!!!jah es mar vagy 2 hete tortent a dolog!!!s nem vagyunk valami jo anyagi helyzetben...
2009. okt. 24. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Csak őszintén! mondd el neki, hogy sajnálod. Próbáljátok meg vhogy megkeresni, hátha meglesz. testnevelés-öltözőben hagytad el? nem lehet, h ellopták??

Legközelebb vigyázz jobban! És ne vedd le magadról! ha tudod, h le kell majd venni, akkor ne aranyláncot tegyél fel, hanem vmi olcsóbbat.

2009. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
ha van esze, akkor nem kapsz több ékszert.
2009. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Mi volt az ára? Drága volt?
2009. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
nekem 70ezer forintos arany láncom van és soha nem vettem le eddig mióta a nyakamra került. javaslom te se vedd le (ha kapsz másikat) vagy pedig ha tudod előre hogy le kell venni, aznap ne azt vedd fel.
2009. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hú, átérzem, ez nagyon rossz... De tényleg nem tehetsz mást, mint hogy elmondod, ezt az egy kiborulást még elviseled. Aztán szerintem beszéld meg anyukáddal, hogy ami ékszered van, azt tegye el neked, majd hordod akkor, ha tudsz rá vigyázni, mert most még ez nem megy neked.
2009. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is drága arany nyakláncom volt... Sajna másodszorra szakadt le a nyakamból (szerencsére itthon), és úgy döntöttem már olyan állapotban van hogy kár megcsináltatni. Nagyon sajnálom, iszonyatosan szerettem és vagy 10 évig a nyakamban volt, sosem vettem le. Ha tudtam hogy edzésre vagy gyógyfürdőbe megyek, akkor reggel inkább itthon hagytam, nehogy eltűnjön. Nem tudsz mást tenni, csak elé állni, és egy levegő vétellel elmondani, aztán legközelebb jobban vigyázni!
2009. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem tanul a hibájából ő sem, ha sokszori elvesztés után továbbra is aranyakat ad rád.
2009. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Az csak egy lánc. Amúgyis fölösleges. Ha elvesztetted nincs.
2009. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Mondd meg neki, hogy nagyon sajnálod, hogy elhagytad. Utána kérdezd meg tőle, hogy ugye azért még szeretsz? Hátha megesik rajtad a szive. Ha sok pénzem volna segítenék rajtad.
2009. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Egy aranyosat olvastam Bodnár István Sóstó a Nyírség Oázisa c. könyvében Az a cikket Pécsi Ildikó írta, és azt mesélte el benne, hogy szuperdrága, a szüleitől érettségire kapott gyűrűje pár nap multával beleesett a tóba, és még ma is ott van. És nem bántották érte a szülők. (egy nyíregyházi kiadó adta ki a könyvet)
2009. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!