Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 eves lany vagyok elvesztett...

13 eves lany vagyok elvesztettem az arany nyaklancom hogy mondjam el anyumnak?

Figyelt kérdés
Egy oltozoben hagytam es masnap nem volt ott,kerestem de nem kaptam...mar sok aranyat elvesztettem es anyum mindig kiborult...de ez volt a legszebb...nagymamamtol kaptam aki sok ideig gyujtott ra(es meg anyum feloli is)hogy mondjam el?hiaba vagyok oszinte ugyis kiborul!!!!jah es mar vagy 2 hete tortent a dolog!!!s nem vagyunk valami jo anyagi helyzetben...
2009. okt. 24. 21:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat...hat csak azert add aranyat mert o azt szertei(en nem is szeretem)s csak azert tetem fel hogy o oruljon...es hat edzesem volt es le kellett hogy vegyem...

na asziszem megmondom..koszi mindenkinek

2009. okt. 25. 14:26
 12/12 anonim ***** válasza:
77%
Nézd a jó oldalát, jó lecke lesz neki :>
2009. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!