Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ember nem...

Miért van az, hogy ember nem tudja kitörölni, vagy elfelejteni a szerelmi csalódást az emlékéből? Mikor sikerülne, mindig újra és újra előjön?!

Figyelt kérdés
Volt már valaki így?

2013. aug. 2. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Érzelmileg épp üresebb azt életed és gondolatban visszakalandozol egy olyan időszakhoz ami erős reakciókat válltot ki belőled.
2013. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi ido telt el az eset ota? Kozhely, de az ido mindent begyogyit. Nekem kb fel ev kellett, na meg az, hogy nyitott legyek mas embereket megismerni, nem feltetlen parkapcsolat celjabol.

Ha meg viszonylag friss a dolog, megertem, hogy nehez... Velem is ez volt, eleinte csak bogni volt kedvem, egy het alatt leadtam jopar kilot, aztan lassan kezdtem elfelejteni, de amikor ismet szoba kerult valami, amirol o jutott eszembe, ismet ramtort egy sirogorcs es ismet belesullyedtem az onsajnalatba. Most mar mosolygok az egeszen :) Tudom, hogy ezt most meg nem hiszed el nekem, de minden rendben lesz, majd meglatod, erre a szavamat adom ;)

2013. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség ez az idő mindent begyógyìt duma. velem 5 éve szakított életem első szerelme, 3 éve új kapcsolatom van, és nagyon szeretem őt, de a régi páromat sosem fogom elfelejteni és még mindig fáj néha.
2013. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
19 éves koromban voltam először igazán szerelmes,nem jártunk soha,mert mindig talált a srác valami kifogást,de nagyon közeli barátságban voltunk,olyan dolgokat mondott el nekem,amit senki másnak.Mikor olyan 22 éves lehettem összejött egy lánnyal,eleinte vártam hátha szétmennek,nem történt meg,így nagy nehezen tovább léptem.26 éves vagyok most már közben lett új kapcsolatom,sőt férjhez is mentem és nagyon boldog vagyok,nem cserélném semmire.Viszont a srác és a barátnője úgy egy hónapja szétmennek,és azóta eszembe jut,hogy mi lett volna ha várok,és msot ott lehetnék neki,hogy vigasztaljam.De mégis nem cserélném le a férjem sosem.
2013. aug. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálam még az a baj,hogy mindig megtudok új dolgot,hogy mi volt a megcsalás közben!Megkérdeztem,hogy akkor mondja már el,hogy volt,de akkor se mondta el őszintén,mert mindig hallok új dolgokat!Rosszul esik,pedig nem akarok foglalkozni vele,és mégis fáj,hogy akkor se volt velem őszinte!!!
2013. aug. 3. 13:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj az ilyen új dolgokal nem szabad törödni ugyis csak kiszinezett pletyka.
2013. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!