Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni valakit akit nagyon szeret az ember, de reménytelen?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit iszonyatosan szeretek és ő is szeretett engem régebben, de valahogy nemjött össze a dolog és most neki már van barátja, akit láthatóan imád. Valószínű, hogy tudja hogy még mindíg szeretem és rendszeresen beszélgetünk is (ő már csak barátnak tart), és mikor szóbakerül az új barátja, legszivesebenn beleverném a fejem a falba annyira piszkosul rossz érzés. (Ezt ő is tudja, ezért igyekszik kerűlni a témát, de persze akaratlanul is előkerül. Vagy pl látom őket utcán is) Most mit tegyek? Visszaszerezni nincs esélyem, elfelejteni meg nemtudom. Már nem is alszok mert csak azon gondolkodok mi a frászt csináljak... Mit javasoltok? :( 25/F
2010. júl. 24. 04:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pl kezdd azzal, hogy nem beszélsz vele többet. Nem találkoztok. És ha legközelebb nem jön össze egy kapcsolat, ne dőlj be a "maradjunk barátok" szövegnek. Például ezért sem, amit a fenti ábra mutat.

Ha nincs állandó ingerlés, akkor könnyebb elfelejteni. De akit igazán szerettél úgysem fogod soha. Ha találsz egy "sokkal jobb lányt" magadnak, már nem fogsz gyötrődni rajta.

2010. júl. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Próbáld egy kicsit idegen szemmel nézni a lányt...


Kritikusan nézz végig rajta részletesen mindent és keresd meg azt, ami nem tetszik benne pl.:

- túl nagy a lába

- szőrös a karja

- átizzad a pólója

- időnként affektál

- nem tud főzni

- a hátuk mögött kibeszéli a barátnőit


Szóval, keresd meg a negatív vonásait (ilyen mindenkinek van!) és ezután ezekre koncentrálj!


Hamarosan rá fogsz jönni, hogy nem is vagy annyira oda ezért a csajért, van nála jobb is!


A másik "gyógyszer" : vesd bele magad a szórakozásba, csajozásba, keress más lányokat!...

Ez elvonja majd a figyelmed erről a lányról és közben más partnert találhatsz, talán pont most találod majd meg az IGAZIT!...


Sok sikert kívánok! :DDD

2010. júl. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog tetszeni, de csak egy megoldás van erre: totálisan kizárod az életedből, és megszakítasz vele minden kapcsolatot. Olyan ez mint a herka.
2010. júl. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kérlek, a szakítós számokat NE!!! Haverom depressziós lett tőlük, egy az egyben ugyanebben a szituban, egy teljes évemet és a kilencedik évfolyami eredményeimet áldoztam fel, hogy kigyógyítsam... Sőt, én is ugyanebben a szituban járkálok 2 éve, és elfelejteni nem tudom, megszakítani vele a kapcsolatot nem tudom, mert osztálytársak vagyunk... De ez lenne a legjobb módszer.

15/F

2010. júl. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bence kisfiam,te inkább bújj visza anyukád szoknyája mögé!
2010. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!