Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy tudom hogy nem lehet az enyém, és mégsem adom föl? Reménytelen szerelem nem is létezik. Az ember valahol mindig remél. De ha már nincs mit, miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ész nem tudja felülírni a szívet. Ennyi.
2010. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

3 oka lehet. Egyik az, hogy megszerzési vágyad van, és az embereknek mindig az tetszik jobban, ami elérhetetlen.

Másik hogy már egyszer jártatok majd szakítottatok, vagy neki tetszettél, aztán utána egy másik fiú/lány (nem tudom hogy milyen nemű vagy) tetszett neki, és kicsit fura érzés, hogy már nem te tetszel neki, és vissza akarod szerezni (mindenkivel megesik)

vagy a harmadik, hogy tényleg szerelmes vagy belé, és nem tudod elengedni. Sajnos ilyen is van :/


L/15

2010. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Sajna ilyen a szerelem. Az ember minden apró jelet képes félreértelmezni, és ez éppen elég ahhoz, hogy az a remény éljen... Ezen nem lehet segíteni. Majd idővel elmúlik, jön valaki más, aki iránt ugyanezt fogod érezni!
2010. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedben ott a válasz, az ember mindig remél. Amíg látod, találkozol vele, addig reménykedni is fogsz. Bízol benne, hogy egyszer majd talán valami változik és akkor az lesz amit szeretnél. Tudom, ilyen helyzetben vagyok én is. Az eszem azt modja hogy keressek mást, tudom hogy semmi esélyem, de legbelül még nem adtam fel. Mellesleg úgy érzem hogy lehetne is belőle valami, csupán egy "apró" bökkenő van, mégpedig hogy a kiszemeltnek barátja van.
2010. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
14:07 - "Majd idővel elmúlik, jön valaki más, aki iránt ugyanezt fogod érezni" Ez még sajnos nem elég, nem árt ha viszonozzák is különben ugyan olyan helyzetbe kerül mint amilyenben most van :)
2010. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért,mert áltatod,és becsapod saját magadat,mert azt hiszed,így talán jobb és könnyebb lesz.Pedig nem.Tudom,mert én is ebben a helyzetben vagyok.Duplán rossz,mert naponta látom,és érintkezem Vele.Ráadásul a kapcsolatunk belsőséges és baráti.De az a bizonyos DE szócska mindig ott lesz bizonyos okok miatt.Ember vagy,barát vagy,jó vagy,kedves vagy,DE semmi több.Nem lehetsz több.Tudod,hogy miért.Ez a legfájóbb dolog a világon...Mármint annak,akinek ebben a világban még vannak őszinte és tiszta,mély érzései.Aki nem olyan felszínes,mint a legtöbben körülötte.
2010. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
egyébként lány vagyok.. 14:10 ugyanez a helyzet..és az illetövel barátok vagyunk..ennél szerencsétlenebb helyzetet :(
2010. okt. 23. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Kb nálam is ugyanez a helyzet.


Túlzottan beleszerettem a lányba, ha előbb megismerem akkor talán most már mellettem aludna és kelne fel minden nap. De kicsit elkéstem, de valahol még mindig azt remélem, hogy lehetne belöle valami, talán történhet csoda amiben kételkedem. Szerelemnek indult a lány részéröl is a kapcsolat de kiderült 1 hónap múlva , hogy terhes és itt mintha tört döftek volna a szívembe, a gyereket megtartotta , (egy ideig úgy volt hogy nem) a pasijával szar a kapcsolata , de a gyerek miatt vele maradt. És háát ekkor még nagyon az elején voltunk a kapcsolatnak....a mai napig találkozgatunk együtt vagyunk egész napokat, és igényli ezt ő is, de nagyon rossz érzés hogy az eszem azt mondja hagyjam ott mert sosem lesz az enyém....de a szívem nem engedi mert megszerettem, talán egyszer jön majd egy másik lány akibe szintén nagyon beleszeretek és akkor el fogom tudni fogadni hogy barátságon kívül semmi több nem lesz köztünk......

2010. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a te helyzeted milyen miben különbözik?
2010. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát ez végképp szerencsétlen helyzet..sajnálom :((

Mi barátok vagyunk a fiuval, idén jött az osztályba, szoval minden nap látom...van barátnője, elég jóba lettünk szeptember óta, volt bennem egy olyan hátha lehet belőle valami..de mindig mesélt a bnöjéről, h mennyre szereti stb..kezdtem feladni..na és ekkor estem bele egy mély árokba, mivelhogy egy buli alkalmával megcsalta a bnöjét velem..ezek után nem tudtam mivan, el is jöttem gyorsan a helyröl. nem beszélt velem 1 hétig! került, nem köszönt..én meg megfogadtam hogy nem fogok odamenni hozzá. végülis megdumáltuk, mondta h szereti a bnöjét, meg h hiba volt az egész. erre persze énis azt mondtam h jaja, akkor tekintsük ugy mintha misem történt volna. Azóta dumálgatunk, de messze nem olyan jó a viszony, és nekem meg játszanom kell a szerepemet, hogy csak haver. Nem tudom, hogy kerüljem e, vagy hogy mit csináljak, de ez így szörnyűű..:((

2010. okt. 24. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!