Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Nektek probléma...

Őszintén! Nektek probléma lenne egy tengerparti családi nyaralás ha telne rá?

Figyelt kérdés

Bárki válaszát várom,csak korotokat és nemeteket írjátok le.

Anya hatalmas tragédiaként fogja fel a nyaralást, már hónapok óta nyavalyog. És nap mint nap elmondja, hogy mennyi áldozatot hoz értünk, mintpéldául,hogy ELJÖN VELÜNK NYARALNI!

Én teljesen lesokkoltam! Egyre hülyébb dolgokat mond már tiszta paranoiás. Mert meghalunk,mert kirabolnak,mert belénk jön egy ufó meg különben is "Úr Isten mekkora teher ez".


2013. aug. 2. 21:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Anya munkanélküli apának meg elég rugalmas állása van,szóval szinte mindig itthon van,szóval kétlem,hogy az a baj.

2013. aug. 2. 23:52
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem az lenne. Utálom a nyarat, nem hogy még elmenni egy olyan helyre ahol még "jobban" nyár van! Különben sem értem mi olyan nagy szám a nyaraláson. Engem pl egyáltalán nem izgat és csak fáraszt. Lehet, anyád is így van, nem minden ember egyforma, nem kötelező szeretni a nyaralást.

21L

2013. aug. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hű,nem is gondoltam volna,hogy valaki nem szeret nyaralni :o
2013. aug. 3. 11:25
 14/14 anonim válasza:

NANÁ, hogy elmennék, imádok utazni

L/14

2013. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!