Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Se veled se nélküled kapcsolat...

Se veled se nélküled kapcsolatok értelme? Megoldása?

Figyelt kérdés
Két évet együtt éltünk, mindketten házasok voltunk, sőt gyerek is volt, de nem számított, mi összeköltöztünk együtt ünnepeltük a válást. A párom nője beleköpött a levesünkbe, lebuktunk így nem ment könnyen, olcsón a válásunk, mert a férjemet is megkereste. Nagy boldogságunk hamar szertefoszlott...nem igazán volt pénzünk, meg a gyerektartásra elment, hitelt kellett a váláshoz felvenni. Többször szakítottunk, de mindig visszakönyörgi magát. Most volt egy féléves szünet, elment külföldre dolgozni, de így, hogy van pénze összejöttünk megint. A szülei a pasinak gyűlölnek. Nem értem miért, a fiuk jön vissza mindig hozzám. Idén tegnap találkoztam a szülőkkel először az apuka hozzám sem szólt! Felháborít.
2013. aug. 5. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

És te ezen csodálkozol? Mégis mit vártál?

Úgy kell nektek...

2013. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Miért gyűlölnek ? Mert miattad dobta a párod a feleségét. Én sem rajonganék az új "menyemért".


Itt a minta, hogy a szerelem vak és a szerelmes ember nagyon h.ülye tud lenni, mert nem látja a valóságot.

Na meg jó példa arra is, hogy pénz, tisztelet és szeretet nélkül villámgyorsan tönkremegy egy kapcsolat.

2013. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mások szerint is gáz, főleg a párom. Ebben kérek segítséget, hogy megértsem miért is?
2013. aug. 5. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Kamu az egész..
2013. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet te kamu vagy, én meg csak meg szeretném érteni ezt az egészet!
2013. aug. 5. 12:05
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Mit szeretnél megérteni ? Azt hogy a bajban képtelenek voltatok kiállni egymás mellett ? Elmenekültetek a gondok elől, ami nem igazán segíti elő a kapcsolat megszilárdulását.


Te írtad, most hogy van pénz, megint összejöttetek. Ez lenne egy párkapcsolat lényege ???

2013. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nálam nagyon fontos. A volt férjemnek mindig sok pénze volt és jó anyagi háttere.

A mostani párommegígérte, hogy mindent megad...de nem.

2013. aug. 5. 12:15
 8/8 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező. olyan dús fantáziád van, az eddigi kérdéseid is mind olyan sok embert megmozgattak, miért nem írsz inkább regényt vagy novellákat?

Azokkal még pénzt is kereshetnél.

Nem mondom, szórakoztatóak az ügyeletes kamu kérdéseid, de miért kell mindig hülyére venni a segíteni akaró válaszolókat?

2013. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!