Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig van ennek értelme?

Meddig van ennek értelme?

Figyelt kérdés

Tegnap összevesztem a párommal.

Az előző házasságomból van egy fiam, 3 éves, az apjával nem tartom a kapcsolatot.

Tegnap délutános voltam, a párom szabadnapos, megkértem, hozza haza az oviból a kisfiút, utána egész délután azt hallgattam, hogy jól elcsesztem a szabadnapját...

Eztán hazajöttem, akkor azért ment a hiszti, mert nem volt itthon kedvére aló kaja, inkább nem evett.


Reggel már ott tartott, hogy fogalmam sincs, milyen érzés a szabadnap, mert én nem tudhatom (részidőben dolgozom, és nyelviskolába járok, plusz én látom el a gyereket), meg hogy a volt barátnőjének sem ütöm meg a szintjét.


Most kért bocsánatot, de ez nem megy ilyen egyszerűen... Tudom, hogy szeret, és azt hiszem, én is őt, de valami megváltozott bennem ezek után.


Ti mit tennétek?


2013. aug. 1. 12:07
 1/9 Argloss ***** válasza:
Elgondolkodnék rajta, hogy én mennyire gázoltam bele az ő lelkébe. Ha úgy gondolnám, hogy semennyire, akkor nem látnám tovább értelmét a kapcsolatnak, mert az azt jelentené, hogy nem igazán érdekelnek az érzései.
2013. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
várnék és figyelnék
2013. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Picit igaza volt a szabadnapos dologban, de akkor miért nem mondta, hogy pihenne? elcseréltem volna a műszakomat
2013. aug. 1. 12:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudok erre mit mondani, kib_szott nagy taplóság volt a párod részéről. Nálunk egy-egy gyerek van mindkét részről az előző házasságokból, de eszembe nem jutna szemrehányást tenni a páromnak ha megkérne, hogy a nevelt lányomért elmenjek az oviba, még ha szabadságon lennék sem (és viszont).
2013. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hogy szeret? Van egy rossz hírem, nem szeret, de most épp jó vagy. Sőt, neked nem csak azt kell nézni, hogy téged szeret-e, hanem hogy a gyerekedet szereti-e. Ha már most teher neki csupán annyi, hogy hazahozza, akkor később mi lesz? Ebből a szempontból ez csak rosszabb lesz. Majd szakkörbe jár, programokra kellene vinni, nyaralni, gyerekzsúrra, jönnek a barátai, mikor a fäszid szabadnapon van, vagy épp vasárnap stb.


Neked mindig lesz egy gyereked, és azt is kell nézned, hogy a férfi megfelel-e NEKTEK. Nem csak neked, épp dugtok néha egy jót, bunkó, veszekedtek, de legalább van. Neked már nem kéne ennyire leadni.

2013. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyébként én is erre gondoltam, várok...

Eddig mindig gondolkodás nélkül tepertem a mi kis családunkért, most pedig padlón vagyok...

2013. aug. 1. 12:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nehéz...Várj és figyeld mi lesz.Az lehet,hogy téged szeret,de nem gyerekestül.Az is lehet,csak rossz napja volt és beszólt....

Nem tudom.Az is lehet,hogy nem is fogja tudni elfogadni a fiadat......Beszéltél erröl már vele???

2013. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ösnek igaza van nagyon! Ha már most nyűg neki, hogy a gyerekért kell menni, amig Te nem a napot lopod, hanem dolgozol, akkor mi lesz később? Hát ha nekem ilyet mondana, hogy a "volt barátnője szintjét sem ütöm meg", akkor gyorsan mondanám neki, hogy akkor menjél vissza ahhoz, ha ő annyira "magas szintű" volt. Nem tudom, kinek a lakásában laktok, de ha tiéd a lakás, én azonnal szedném a cuccait és mehetne. Mekkora fáradtság beülni az autóba és elmenni a gyerekért? Bele ne pusztuljon már! Sajnos szerintem nem szeret téged, csak "ló nincs, jó a szamár is", bocsánat! Szerintem Te sokkal jobbat érdemelnél ettől az embertől!
2013. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha így besél nem szeret!!!

Egyszerüen használ.

Sajnálom.De leginkább a gyermeket.egy 3 éves nagyon tud kötödni.Ha megszereti öt nehéz lesz a fiadnak ismét egy elválás.....

2013. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!