Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen nőkről?...

Mit gondoltok az ilyen nőkről? Fiatalon sok gyerek a semmire?

Figyelt kérdés
20 éves nő,4 gyerekkel ez megvetendő? Nem ikrek a gyerekek.
2013. aug. 5. 19:08
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. aug. 5. 20:14
 22/34 anonim ***** válasza:
22%
Ha választanom kell, hogy egy fiatal, tisztességes 4 gyerekes anyukával barátkozok vagy egy olyannal, aki az orrát más dolgába üti, ítélkezik akár ismeretlenül is, hát inkább előbbit választom.
2013. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Én a legjobban a gyerekeket sajnálom, mert sokszor őt hibáztatja az anyja, hogy kisiklott az élete...persze nem mindíg. Nem ítélem el őket, de nem is értem meg.
2013. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
58%

elrontotta a saját és a gyerekei életét. nehezen hiszem, h nem bánta meg, mert egy átlagos, normális 20 éves lány tanul, bulizik, nyaralni jár, barátokkal kirándul.

egyáltalán nem pártolom a fiatalon anyává válást, van egy bizonyos kor, amíg az ember nem érett a gyerekvállalásra. akármennyire is annak hiszi magát.


általában ezeknek a fiatal anyukának vannak a legelcseszettebb gyerekei. legalábbis a környezetemben kivétel nélkül ezt látom, míg a 30, vagy afölött szülő nőknek nagyon értelmes, komoly gondolkodású, szorgalmas csemetéi vannak.

2013. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Én nem ítélkezem más felett mert nincs hozzá jogom. De a véleményem az hogy butaság és felelőtlenség.
2013. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Hát igen az meg egy másik dolog,hogy 20 évesen még élni kellene nem gyereket nevelni aztán 10 év múlva rájönni mennyire nem kellett volna. Köszi a válaszokat.
2013. aug. 5. 22:59
 27/34 anonim ***** válasza:
Az, hogy mindenki úgy cseszi el a saját életét, ahogy akarja, de nekem, mint kívülállónak, semmi közöm hozzá.
2013. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
54%
Azért ne kezdjetek el általánosítani,mert van néhány buta lány aki potyogtatja a gyerekeket egymás után.Ki kérem magamnak,hogy egy 20on éves éretlen a gyereknevelésre,ezt azok mondják akik 35-40 évesen szülnek és nagymamakorúként mennek a gyerekük ballagására.Itt nem az a baj,hogy 20 éves és gyereke van itt az a gond,hogy 4 gyereke van és az elő 15 éves korában született.Igenis egy 20-23 éves nő is lehet nagyon jó anyuka.
2013. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

# 28/


Akinek NÉGY gyereke van 20 évesen az semmilyen emberei mércével mérve nem normális.

2013. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Nem is erről a lányról beszéltem,arról,hogy attól,hogy valakinek 20 évesen van egy gyereke még lehet jó anya,nyilván durva ha valaki 15 éves korától potyogtatja a gyerekeket,és 5 év alatt van már 4.Arra válaszoltam aki az összes 20on éves anyukáról "kedvesen" beszélt.
2013. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!