Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám "leidiótázott"....

Anyukám "leidiótázott". Összekaptunk, és ezt mondta. Nem vagyok tökéletes közel sem, de elég jó gyerek vagyok mások szerint. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nekem ez elég rosszul esett. Néha én is haragszom rá, de nem mondanék rá ilyeneket. Nem viccből mondta. Túlreagálom vagy jogosan vagyok kiakadva?


20/F


2013. máj. 11. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is az első dolgom lett volna egy kérdés kiírása.
2013. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Jogos. Szerintem ... énis ki lennék akadva ilyen miatt ... De fej a fejjel ;) 17/L
2013. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

azért 20 évesen nehogy elkezdj már itt ríni emiatt :)

idegességében mond az ember ezt-azt,.

anyukád nagyon szeret téged biztos,csak most felkapta a vizet.

majd lenyugszik,és megbeszélitek.

2013. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Anyukám ilyet ezerszer mondott rám.

Gondolom te is mondtál már olyat, amit nem úgy gondoltál és ezzel megbántottál másokat. Pélsául anyukádat is.

Értem én, hogy ez rosszul esik, de azért még nem dőlt össze a világ.

Arra is kíváncsi lennék, hogy a veszekedésetek hevében te milyen bántó dolgokat vagdostál anyukás fejéhez. Mert úgy lenne korrekt a mondandód.

2013. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

20 éves férfiként én már nem is neveznélek gyereknek :)

Mondjuk ha ez rosszul esett, elképzelhető hogy tévedek, de szerintem te is belátod, ennyire csak a feleséged beszólása kéne, hogy megbántson, max.

2013. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Lehet hogy abban a pillanatban komolyan mondta, de biztos hogy már megbánta, ezen ne akadj ki :)
2013. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Haver, nekem az anyám januártól áprilisig, legalább tízszer vágta ugyanezt a fejemhez. Nekem is nagyon rosszul esett, de nem írtam ki miatta kérdést. Csak annyit tudok mondani, hogy beszéld meg vele. Nálunk bevált. Sok sikert! :) 16/L
2013. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok tökéletes közel sem"

Ez valószínü igaz lehet.Senki sem tökéletes.....Ettöl nem leidiótázott.Sajna néha nálam is elöfordul,hogy azt mondom nem vagy normális!

Persze az ember lecsörög,és más....Gondolom megvolt az oka annak,hogy ezt mondta.

20 éves vagy,nem kisgyerek többé.Az ember mérgében sok mindent mond,amit persze késöbb meg bán.De akkor már késö.

2013. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne sírj kisfiam, tuti nem gondolta komolyan:)))
2013. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

20 éves fiúként ezen ennyire meg kell borulni? édes fiam, te valami búzacsíra vagy? ugye azért nem sírsz? :P


nekem is mondott már anyám cifrákat, mikor felbosszantottam, de nyilvánvaló, h nem gondolta komolyan, csak ideges volt, és kiszaladt a száján. el van felejtve. az anyám, és tudom, h szeret.

2013. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!